Rankings


By region
# Name Result Citizen of Competition
1 Martin Vædele Egdal 4.59 Denmark Danish Championship 2020
2 Benjamin Gottschalk 5.11 United States Washington Championship 2020
3 Aiden Bartlett 5.64 United States UBC Open 2020
4 Rasmus Stub Detlefsen 5.69 Denmark Greve Gymnasium 2020
5 Aiden Bartlett 5.70 United States Oregon State Leap Day 2020
6 Benjamin Gottschalk 5.75 United States Oregon State Leap Day 2020
7 Max Siauw 5.82 United States Washington Championship 2020
8 Daniel Karnaukh 5.85 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
8 Helmer Ewert 5.85 Sweden Greve Gymnasium 2020
8 Rasmus Stub Detlefsen 5.85 Denmark Danish Championship 2020
11 Michał Krasowski 5.86 Poland MLS Warszawa 2020
12 Benjamin Gottschalk 5.88 United States UBC Open 2020
13 Michał Krasowski 5.90 Poland LLS II 2020
14 Michał Krasowski 6.02 Poland LLS III v2 2020
15 Sameer Aggarwal 6.08 United States Oregon State Leap Day 2020
16 Rasmus Stub Detlefsen 6.10 Denmark Greve Gymnasium 2020
17 Zhiquan Li (李志权) 6.11 China Guangzhou Good Afternoon 2020
18 Michał Krasowski 6.15 Poland Dragon Cubing 2020
19 Daniel Karnaukh 6.16 United States Scranton Scramble 2020
19 Michał Krasowski 6.16 Poland MLS Warszawa 2020
19 Rasmus Stub Detlefsen 6.16 Denmark DSF Generalforsamlingen 2020
22 David Epstein 6.18 Australia Melbourne Summer 2020
23 Helmer Ewert 6.22 Sweden Greve Gymnasium 2020
23 Michał Krasowski 6.22 Poland Dragon Cubing 2020
25 Aiden Bartlett 6.23 United States UBC Open 2020
25 Michał Krasowski 6.23 Poland PST Biłgoraj 2020
27 Michał Krasowski 6.25 Poland PST LLS Lublin 2020
28 Michał Krasowski 6.26 Poland PST Biłgoraj 2020
29 Rasmus Stub Detlefsen 6.30 Denmark Greve Gymnasium 2020
29 Tommy Szeliga 6.30 United States Potomac Speedcubing 2020
31 Tommy Cherry 6.32 United States Cubing with Manatees 2020
32 Yi-Ho Hsueh (薛以和) 6.33 Taiwan Taiwan Championship 2020
33 Michał Krasowski 6.36 Poland Dragon Cubing 2020
34 Samuel Fang 6.39 United States Babylon Winter 2020
35 Aiden Bartlett 6.41 United States Washington Championship 2020
35 Michał Krasowski 6.41 Poland LLS II 2020
37 Michał Krasowski 6.47 Poland PST Biłgoraj 2020
38 Max Siauw 6.48 United States UBC Open 2020
39 Nolan Yiu 6.50 United States Mudd Winter 2020
40 Rasmus Stub Detlefsen 6.51 Denmark Greve Gymnasium 2020
41 Benjamin Gottschalk 6.52 United States Washington Championship 2020
42 Aiden Bartlett 6.55 United States Oregon State Leap Day 2020
43 Michał Krasowski 6.56 Poland LLS II 2020
43 Patrick Ponce 6.56 United States Scranton Scramble 2020
45 Christopher Chi 6.58 United States Skewbadelphia Winter 2020
46 Aiden Bartlett 6.60 United States Washington Championship 2020
47 Aiden Bartlett 6.61 United States Washington Championship 2020
48 David Epstein 6.62 Australia Turn Around Tassie 2020
49 Helmer Ewert 6.63 Sweden Greve Gymnasium 2020
50 Samuel Fang 6.67 United States Babylon Winter 2020
50 Tommy Cherry 6.67 United States Cubing with Manatees 2020
52 Michał Krasowski 6.68 Poland Dragon Cubing 2020
52 Tommy Kiprillis 6.68 Australia Melbourne Summer 2020
54 Christopher Chi 6.69 United States Babylon Winter 2020
54 Shih-Hao Wang (王士豪) 6.69 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
56 Christopher Chi 6.70 United States Skewbadelphia Winter 2020
57 Brandon Lin 6.73 United States Country Roads Martinsburg 2020
57 Tatsuya Kusanagi (草彅達也) 6.73 Japan Ayase 2020
59 Benjamin Gottschalk 6.74 United States Oregon State Leap Day 2020
60 Michał Krasowski 6.76 Poland LLS II 2020
60 Michał Krasowski 6.76 Poland LLS III v2 2020
62 Rasmus Stub Detlefsen 6.77 Denmark Greve Gymnasium 2020
63 Michał Krasowski 6.81 Poland LLS III v2 2020
64 Asher Kim-Magierek 6.82 United States UBC Open 2020
65 Charlie Stark 6.83 United Kingdom Doncaster Open 2020
66 Benjamin Gottschalk 6.84 United States UBC Open 2020
66 Yi-Ho Hsueh (薛以和) 6.84 Taiwan Taiwan Championship 2020
68 Andy Gong 6.86 Australia Melbourne Summer 2020
68 Hector David Martinez Argaez 6.86 Colombia Regreso a Clases Bogotá 2020
68 Michał Krasowski 6.86 Poland Dragon Cubing 2020
68 Michał Krasowski 6.86 Poland MLS Warszawa 2020
72 Michał Krasowski 6.87 Poland PST Biłgoraj 2020
73 Michał Krasowski 6.89 Poland PST Biłgoraj 2020
74 Aiden Bartlett 6.90 United States Oregon State Leap Day 2020
74 Christopher Chi 6.90 United States Skewbadelphia Winter 2020
74 Michał Krasowski 6.90 Poland LLS II 2020
77 Aiden Bartlett 6.97 United States Oregon State Leap Day 2020
77 Max Siauw 6.97 United States Oregon State Leap Day 2020
79 Aiden Bartlett 6.98 United States Washington Championship 2020
80 Jackey Zheng 6.99 United States Country Roads Martinsburg 2020
81 Martin Vædele Egdal 7.00 Denmark DSF Generalforsamlingen 2020
81 Tijmen van der Ree 7.00 Netherlands Dutch Masters 2020
83 Benjamin Gottschalk 7.01 United States Oregon State Leap Day 2020
83 Max Siauw 7.01 United States UBC Open 2020
85 Christopher Chi 7.02 United States Princeton Winter 2020
85 Vincent Chan 7.02 Netherlands Dutch Masters 2020
87 Michał Krasowski 7.07 Poland LLS III v2 2020
88 Aiden Bartlett 7.08 United States Washington Championship 2020
88 Michał Krasowski 7.08 Poland MLS Warszawa 2020
90 Martin Vædele Egdal 7.09 Denmark DSF Generalforsamlingen 2020
91 Martin Vædele Egdal 7.10 Denmark Greve Gymnasium 2020
92 Michał Krasowski 7.11 Poland LLS II 2020
93 Jackey Zheng 7.12 United States Princeton Winter 2020
93 Rasmus Stub Detlefsen 7.12 Denmark DSF Generalforsamlingen 2020
95 Christopher Chi 7.13 United States Skewbadelphia Winter 2020
95 Max Siauw 7.13 United States Oregon State Leap Day 2020
97 Aiden Bartlett 7.14 United States Oregon State Leap Day 2020
98 Rasmus Stub Detlefsen 7.15 Denmark Greve Gymnasium 2020
99 Aiden Bartlett 7.17 United States UBC Open 2020
99 Mateusz Szulik 7.17 Poland Dragon Cubing 2020
99 Michał Krasowski 7.17 Poland MLS Warszawa 2020
102 Alessandro Ricci 7.19 Italy Bologna Winter Madness 2020
103 Jackey Zheng 7.20 United States Babylon Winter 2020
103 Noah Swor 7.20 United States Cubing with Manatees 2020
105 David Epstein 7.21 Australia Turn Around Tassie 2020
105 Tijmen van der Ree 7.21 Netherlands Happy New Year Cubing Hoorn 2020
107 Max Siauw 7.22 United States UBC Open 2020
108 Asher Kim-Magierek 7.23 United States Oregon State Leap Day 2020
108 Michał Krasowski 7.23 Poland LLS III v2 2020
108 Rasmus Stub Detlefsen 7.23 Denmark Danish Championship 2020
111 Jackey Zheng 7.25 United States Princeton Winter 2020
111 Max Siauw 7.25 United States Washington Championship 2020
113 Helmer Ewert 7.26 Sweden Welcome Back Jönköping 2020
113 Max Siauw 7.26 United States UBC Open 2020
113 Michał Krasowski 7.26 Poland PST Biłgoraj 2020
113 Michał Krasowski 7.26 Poland PST LLS Lublin 2020
113 Rasmus Stub Detlefsen 7.26 Denmark Greve Gymnasium 2020
118 Benjamin Gottschalk 7.27 United States Oregon State Leap Day 2020
119 David Epstein 7.28 Australia Turn Around Tassie 2020
119 Michał Krasowski 7.28 Poland LLS II 2020
119 Rasmus Stub Detlefsen 7.28 Denmark DSF Generalforsamlingen 2020
122 Jackey Zheng 7.32 United States Country Roads Martinsburg 2020
122 Rasmus Stub Detlefsen 7.32 Denmark Greve Gymnasium 2020
124 Hector David Martinez Argaez 7.33 Colombia Regreso a Clases Bogotá 2020
124 Michał Krasowski 7.33 Poland MLS Warszawa 2020
126 Calix Tang 7.34 United States SacCubing IX 2020
126 Helmer Ewert 7.34 Sweden Welcome Back Jönköping 2020
126 Michał Krasowski 7.34 Poland PST LLS Lublin 2020
129 Benjamin Gottschalk 7.35 United States UBC Open 2020
130 Shaun Mack 7.36 United States Skewbadelphia Winter 2020
131 Helmer Ewert 7.38 Sweden Side 'n Blind Forserum 2020
131 Max Siauw 7.38 United States UBC Open 2020
131 Michał Krasowski 7.38 Poland LLS III v2 2020
134 Max Siauw 7.39 United States Oregon State Leap Day 2020
134 Rasmus Stub Detlefsen 7.39 Denmark Greve Gymnasium 2020
136 Christopher Chi 7.40 United States Princeton Winter 2020
136 Max Siauw 7.40 United States Washington Championship 2020
136 Tijmen van der Ree 7.40 Netherlands Annuntia Open 2020
139 Michał Krasowski 7.41 Poland LLS III v2 2020
139 Rasmus Stub Detlefsen 7.41 Denmark DSF Generalforsamlingen 2020
141 Daniel Karnaukh 7.42 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
141 David Epstein 7.42 Australia Melbourne Summer 2020
143 Helmer Ewert 7.43 Sweden Side 'n Blind Forserum 2020
144 Rasmus Stub Detlefsen 7.45 Denmark Greve Gymnasium 2020
145 Calix Tang 7.46 United States SacCubing IX 2020
145 Helmer Ewert 7.46 Sweden Greve Gymnasium 2020
145 Wang Ma (马旺) 7.46 China Xi'an New Year 2020
148 Stepan Makarenko 7.47 Russia Ural Autumn 2020
149 Jakub Hamkało 7.48 Poland LLS III v2 2020
150 Clément Cherblanc 7.49 France Savoie Open 2020
151 Alejandro Nicolay 7.50 Spain Iruña Open 2020
151 Michał Krasowski 7.50 Poland Dragon Cubing 2020
151 Zhiquan Li (李志权) 7.50 China Guangzhou Good Afternoon 2020
154 Aiden Bartlett 7.51 United States UBC Open 2020
154 Will Gurnett 7.51 Australia Melbourne Summer 2020
156 Benjamin Gottschalk 7.52 United States Washington Championship 2020
156 Nolan Yiu 7.52 United States Mudd Winter 2020
158 Helmer Ewert 7.53 Sweden Greve Gymnasium 2020
158 Mateusz Szulik 7.53 Poland Dragon Cubing 2020
158 Max Siauw 7.53 United States Washington Championship 2020
158 Rasmus Stub Detlefsen 7.53 Denmark Danish Championship 2020
158 Shih-Hao Wang (王士豪) 7.53 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
163 Max Siauw 7.54 United States Oregon State Leap Day 2020
164 Noah Swor 7.55 United States Florida 2020
164 Vincent Chan 7.55 Netherlands Dutch Masters 2020
166 Michał Krasowski 7.56 Poland LLS II 2020
167 Helmer Ewert 7.57 Sweden Greve Gymnasium 2020
167 Rasmus Stub Detlefsen 7.57 Denmark Greve Gymnasium 2020
169 Benjamin Gottschalk 7.58 United States Washington Championship 2020
169 Brandon Lin 7.58 United States Country Roads Martinsburg 2020
169 Martin Vædele Egdal 7.58 Denmark DSF Generalforsamlingen 2020
169 Nicolas Harper 7.58 United States SacCubing IX 2020
173 Ian Southa 7.59 United States North Star Cubing Challenge 2020
173 Jackey Zheng 7.59 United States Country Roads Martinsburg 2020
173 Michał Krasowski 7.59 Poland LLS II 2020
176 Aiden Bartlett 7.60 United States Washington Championship 2020
176 Benjamin Gottschalk 7.60 United States Oregon State Leap Day 2020
176 Lucas Déglise 7.60 France Savoie Open 2020
179 Sameer Aggarwal 7.61 United States Washington Championship 2020
180 David Epstein 7.62 Australia Melbourne Summer 2020
180 Jakub Hamkało 7.62 Poland PST Biłgoraj 2020
182 Michał Krasowski 7.63 Poland Dragon Cubing 2020
183 Hector David Martinez Argaez 7.65 Colombia San Martín Cubea 2020
183 Lucas Déglise 7.65 France Savoie Open 2020
185 Michał Krasowski 7.67 Poland PST LLS Lublin 2020
186 Michał Krasowski 7.68 Poland PST LLS Lublin 2020
186 Sameer Aggarwal 7.68 United States UBC Open 2020
188 Michał Krasowski 7.69 Poland Dragon Cubing 2020
189 Michał Krasowski 7.70 Poland LLS II 2020
189 Michał Krasowski 7.70 Poland PST LLS Lublin 2020
191 Aiden Bartlett 7.71 United States UBC Open 2020
191 Lorenzo Layug 7.71 Philippines Parity at Charis 2020
191 Tommy Szeliga 7.71 United States Northern Neck Winter 2020
194 Antonie Paterakis 7.72 Netherlands Dutch Masters 2020
194 Michał Krasowski 7.72 Poland Dragon Cubing 2020
196 Daniel Karnaukh 7.73 United States Scranton Scramble 2020
196 Rasmus Stub Detlefsen 7.73 Denmark Danish Championship 2020
198 Carter Kucala 7.74 United States North Star Cubing Challenge 2020
198 Yi-Ho Hsueh (薛以和) 7.74 Taiwan Taiwan Championship 2020
200 Christopher Chi 7.76 United States Skewbadelphia Winter 2020
200 Michał Krasowski 7.76 Poland PST Biłgoraj 2020
200 Witold Sołtysik 7.76 Poland LLS III v2 2020
203 Michał Krasowski 7.77 Poland PST LLS Lublin 2020
204 Flavio Rimi 7.79 Italy Bologna Winter Madness 2020
205 Lucas Déglise 7.80 France Savoie Open 2020
206 Benjamin Gottschalk 7.81 United States Oregon State Leap Day 2020
206 Benjamin Gottschalk 7.81 United States UBC Open 2020
206 Carter Kucala 7.81 United States Minnesota Cube Days 2020
209 Helmer Ewert 7.82 Sweden Greve Gymnasium 2020
209 Michał Krasowski 7.82 Poland PST Biłgoraj 2020
209 Timothy Castle 7.82 United States Oregon State Leap Day 2020
212 Carter Kucala 7.83 United States Minnesota Cube Days 2020
213 Helmer Ewert 7.85 Sweden Greve Gymnasium 2020
213 Michał Krasowski 7.85 Poland PST LLS Lublin 2020
215 Max Siauw 7.87 United States UBC Open 2020
215 Michał Krasowski 7.87 Poland MLS Warszawa 2020
217 Christopher Chi 7.88 United States Babylon Winter 2020
217 Christopher Chi 7.88 United States Princeton Winter 2020
217 Hector David Martinez Argaez 7.88 Colombia San Martín Cubea 2020
217 Jackey Zheng 7.88 United States Country Roads Martinsburg 2020
217 Lorenzo Layug 7.88 Philippines Parity at Charis 2020
217 Samuel Fang 7.88 United States Babylon Winter 2020
223 Brandon Lin 7.89 United States Country Roads Martinsburg 2020
224 Max Siauw 7.90 United States Oregon State Leap Day 2020
225 Aiden Bartlett 7.95 United States Washington Championship 2020
226 Malte Ihlefeld 7.96 Germany Berlin Winter Cubing 2020
227 Calix Tang 7.97 United States SacCubing IX 2020
227 Shih-Hao Wang (王士豪) 7.97 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
229 Martin Vædele Egdal 7.98 Denmark Danish Championship 2020
230 Michał Krasowski 8.00 Poland LLS II 2020
231 Jakub Hamkało 8.01 Poland LLS III v2 2020
231 Shih-Hao Wang (王士豪) 8.01 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
233 Sameer Aggarwal 8.02 United States Oregon State Leap Day 2020
234 Helmer Ewert 8.03 Sweden Greve Gymnasium 2020
234 Michał Krasowski 8.03 Poland LLS II 2020
234 Nolan Yiu 8.03 United States SacCubing IX 2020
237 Michał Krasowski 8.05 Poland LLS II 2020
238 Martin Vædele Egdal 8.06 Denmark Greve Gymnasium 2020
238 Martin Vædele Egdal 8.06 Denmark Greve Gymnasium 2020
238 Noah Swor 8.06 United States Cubing with Manatees 2020
241 Helmer Ewert 8.07 Sweden Welcome Back Jönköping 2020
242 Lucas Déglise 8.08 France Savoie Open 2020
242 Max Siauw 8.08 United States Oregon State Leap Day 2020
242 Noah Swor 8.08 United States Florida 2020
245 Jackey Zheng 8.09 United States Country Roads Martinsburg 2020
245 Mateusz Szulik 8.09 Poland Dragon Cubing 2020
247 Cale Schoon 8.10 United States North Star Cubing Challenge 2020
248 Asher Kim-Magierek 8.12 United States Oregon State Leap Day 2020
249 Christopher Chi 8.14 United States Skewbadelphia Winter 2020
249 Michał Krasowski 8.14 Poland Dragon Cubing 2020
249 Michał Krasowski 8.14 Poland MLS Warszawa 2020
249 Tijmen van der Ree 8.14 Netherlands Dutch Masters 2020
253 Aiden Bartlett 8.16 United States UBC Open 2020
254 Jackey Zheng 8.17 United States Babylon Winter 2020
254 Michał Krasowski 8.17 Poland PST Biłgoraj 2020
256 Brandon Lin 8.18 United States Country Roads Martinsburg 2020
256 Michał Krasowski 8.18 Poland LLS III v2 2020
256 Tristan Jansen 8.18 Netherlands Dutch Masters 2020
256 Tyler Howlett 8.18 United States SacCubing IX 2020
260 Ethan Stevens 8.19 Australia Melbourne Summer 2020
260 Tommy Cherry 8.19 United States Cubing with Manatees 2020
262 Jakub Hamkało 8.20 Poland MLS Warszawa 2020
262 Michał Krasowski 8.20 Poland LLS III v2 2020
262 Michał Krasowski 8.20 Poland PST LLS Lublin 2020
265 Paul Luciw 8.21 France Chelles Open 2020
265 Tijmen van der Ree 8.21 Netherlands Happy New Year Cubing Hoorn 2020
267 Jakub Hamkało 8.22 Poland PST Biłgoraj 2020
267 Yi-Ho Hsueh (薛以和) 8.22 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
269 Aiden Bartlett 8.23 United States Oregon State Leap Day 2020
270 Jakub Hamkało 8.24 Poland Dragon Cubing 2020
270 Michał Krasowski 8.24 Poland MLS Warszawa 2020
272 Calix Tang 8.25 United States SacCubing IX 2020
272 Carter Kucala 8.25 United States Minnesota Cube Days 2020
272 Jackey Zheng 8.25 United States Princeton Winter 2020
272 Tijmen van der Ree 8.25 Netherlands Dutch Masters 2020
276 Benjamin Gottschalk 8.26 United States Washington Championship 2020
276 Lucas Déglise 8.26 France Chelles Open 2020
278 David Epstein 8.27 Australia Melbourne Summer 2020
278 Tang-Kai Huang (黃堂愷) 8.27 Taiwan Taiwan Championship 2020
280 Martin Vædele Egdal 8.28 Denmark Greve Gymnasium 2020
280 Noah Swor 8.28 United States Cubing with Manatees 2020
282 Aiden Bartlett 8.29 United States Washington Championship 2020
282 Brandon Lin 8.29 United States Scranton Scramble 2020
282 Helmer Ewert 8.29 Sweden Side 'n Blind Forserum 2020
282 Mateusz Szulik 8.29 Poland LLS III v2 2020
282 Wang Ma (马旺) 8.29 China Guangzhou Good Afternoon 2020
287 Tommy Kiprillis 8.32 Australia Melbourne Summer 2020
288 Helmer Ewert 8.33 Sweden Side 'n Blind Forserum 2020
288 Martin Vædele Egdal 8.33 Denmark Greve Gymnasium 2020
288 Sameer Aggarwal 8.33 United States UBC Open 2020
291 Christopher Yen 8.34 United States SacCubing IX 2020
291 Clément Cherblanc 8.34 France Don't DNF Dublin 2020
291 Nicolas Harper 8.34 United States SacCubing IX 2020
294 Benjamin Gottschalk 8.35 United States UBC Open 2020
295 Benjamin Gottschalk 8.36 United States UBC Open 2020
295 Jakub Hamkało 8.36 Poland Dragon Cubing 2020
295 Sameer Aggarwal 8.36 United States Oregon State Leap Day 2020
298 Benjamin Gottschalk 8.37 United States Oregon State Leap Day 2020
298 Simone Canova 8.37 Italy Bologna Winter Madness 2020
300 Mateusz Szulik 8.38 Poland PST Biłgoraj 2020
300 Tijmen van der Ree 8.38 Netherlands Dutch Masters 2020
302 Cale Schoon 8.39 United States North Star Cubing Challenge 2020
303 Benjamin Gottschalk 8.40 United States UBC Open 2020
303 Lorenzo Layug 8.40 Philippines Parity at Charis 2020
303 Wang Ma (马旺) 8.40 China Xi'an New Year 2020
306 Lucas Déglise 8.41 France Savoie Open 2020
306 Michał Krasowski 8.41 Poland PST Biłgoraj 2020
308 Yi-Ho Hsueh (薛以和) 8.42 Taiwan Taiwan Championship 2020
309 Calix Tang 8.43 United States SacCubing IX 2020
310 Max Siauw 8.44 United States UBC Open 2020
310 Michał Krasowski 8.44 Poland Dragon Cubing 2020
312 Daniel Vædele Egdal 8.45 Denmark Greve Gymnasium 2020
312 David Epstein 8.45 Australia Melbourne Summer 2020
312 Martin Vædele Egdal 8.45 Denmark DSF Generalforsamlingen 2020
312 Wei-Chen Hsieh (謝維宸) 8.45 Taiwan Taiwan Championship 2020
312 Yi-Ho Hsueh (薛以和) 8.45 Taiwan Taiwan Championship 2020
317 Helmer Ewert 8.47 Sweden Greve Gymnasium 2020
317 Lucas Déglise 8.47 France Chelles Open 2020
317 Max Siauw 8.47 United States Oregon State Leap Day 2020
320 David Epstein 8.48 Australia Melbourne Summer 2020
321 Jakub Hamkało 8.50 Poland Dragon Cubing 2020
321 Jakub Hamkało 8.50 Poland LLS II 2020
321 Michał Krasowski 8.50 Poland Dragon Cubing 2020
324 Alessandro Ricci 8.52 Italy Bologna Winter Madness 2020
324 Tommy Szeliga 8.52 United States Country Roads Martinsburg 2020
324 Yi-Ho Hsueh (薛以和) 8.52 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
327 Malte Ihlefeld 8.53 Germany Berlin Winter Cubing 2020
327 Mateusz Szulik 8.53 Poland LLS III v2 2020
329 Carter Kucala 8.54 United States North Star Cubing Challenge 2020
329 Tommy Cherry 8.54 United States Florida 2020
331 Lucas Déglise 8.55 France Savoie Open 2020
331 Michał Krasowski 8.55 Poland LLS III v2 2020
333 Stepan Makarenko 8.56 Russia Ural Autumn 2020
334 Nolan Yiu 8.57 United States Mudd Winter 2020
335 Jakub Hamkało 8.58 Poland LLS III v2 2020
335 Malte Ihlefeld 8.58 Germany Frankfurt Cube Days 2020
335 Oscar Sánchez Najarro 8.58 Spain Vedruna Balaguer Open 2020
335 Zhibo Xuan (禤志博) 8.58 China Jieyang Winter 2020
339 Brandon Lin 8.59 United States Country Roads Martinsburg 2020
339 Evan Kuske 8.59 United States Oregon State Leap Day 2020
341 Cale Schoon 8.60 United States Florida 2020
341 Carter Kucala 8.60 United States North Star Cubing Challenge 2020
341 Jakub Hamkało 8.60 Poland Dragon Cubing 2020
341 Lucas Déglise 8.60 France Mémorial François Courtès 2020
345 Brandon Lin 8.61 United States Country Roads Martinsburg 2020
345 Martin Vædele Egdal 8.61 Denmark Greve Gymnasium 2020
347 Christopher Yen 8.62 United States SacCubing IX 2020
347 Sameer Aggarwal 8.62 United States Washington Championship 2020
349 Jakub Hamkało 8.63 Poland LLS II 2020
349 Shih-Hao Wang (王士豪) 8.63 Taiwan Taiwan Championship 2020
351 Asher Kim-Magierek 8.64 United States UBC Open 2020
351 Jakub Hamkało 8.64 Poland LLS III v2 2020
351 Peter Grassard 8.64 France Chelles Open 2020
351 Tijmen van der Ree 8.64 Netherlands Annuntia Open 2020
351 Tommy Kiprillis 8.64 Australia Melbourne Summer 2020
356 Aiden Bartlett 8.65 United States UBC Open 2020
356 Lucas Déglise 8.65 France Mémorial François Courtès 2020
356 Łukasz Stępień 8.65 Poland MLS Warszawa 2020
359 Helmer Ewert 8.66 Sweden Greve Gymnasium 2020
359 Max Siauw 8.66 United States Washington Championship 2020
359 Wang Ma (马旺) 8.66 China Guangzhou Good Afternoon 2020
362 Ian Southa 8.67 United States North Star Cubing Challenge 2020
362 Po-Hsien Ou (歐柏賢) 8.67 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
364 Krish Shah-Nathwani 8.68 United States Babylon Winter 2020
364 Lucas Déglise 8.68 France Savoie Open 2020
366 Ian Southa 8.69 United States North Star Cubing Challenge 2020
366 Lucas Déglise 8.69 France Chelles Open 2020
366 Mateusz Szulik 8.69 Poland Dragon Cubing 2020
366 Tijmen van der Ree 8.69 Netherlands Dutch Masters 2020
370 Tommy Szeliga 8.70 United States Potomac Speedcubing 2020
371 Levi Gibson 8.71 United States Scranton Scramble 2020
372 Alessandro Ricci 8.72 Italy Bologna Winter Madness 2020
372 Dwyane Ramos 8.72 New Zealand Auckland Summer Open 2020
372 Tang-Kai Huang (黃堂愷) 8.72 Taiwan Taiwan Championship 2020
375 Jakub Hamkało 8.73 Poland Dragon Cubing 2020
375 Martin Vædele Egdal 8.73 Denmark Greve Gymnasium 2020
377 Alexey Zharikov 8.74 Russia CCC Qualification Kazan 2020
377 Shih-Hao Wang (王士豪) 8.74 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
379 Mateusz Szulik 8.75 Poland LLS III v2 2020
379 Max Siauw 8.75 United States Washington Championship 2020
381 Vincent Chan 8.76 Netherlands Dutch Masters 2020
382 Tommy Szeliga 8.77 United States Northern Neck Winter 2020
383 Sameer Aggarwal 8.78 United States Oregon State Leap Day 2020
383 Tatsuya Kusanagi (草彅達也) 8.78 Japan Ayase 2020
385 Carter Kucala 8.79 United States Minnesota Cube Days 2020
385 Helmer Ewert 8.79 Sweden Welcome Back Jönköping 2020
385 Rasmus Stub Detlefsen 8.79 Denmark DSF Generalforsamlingen 2020
385 Tommy Szeliga 8.79 United States Country Roads Martinsburg 2020
389 Jakub Hamkało 8.80 Poland LLS III v2 2020
389 Sameer Aggarwal 8.80 United States UBC Open 2020
391 Alessandro Ricci 8.81 Italy Bologna Winter Madness 2020
391 Yi-Ho Hsueh (薛以和) 8.81 Taiwan Taiwan Championship 2020
393 Jason White 8.82 United States Washington Championship 2020
393 Martin Vædele Egdal 8.82 Denmark Greve Gymnasium 2020
393 Maxim Ilin 8.82 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
393 Sameer Aggarwal 8.82 United States Washington Championship 2020
397 Jakob Gunnarsson 8.83 Sweden Greve Gymnasium 2020
397 Tommy Szeliga 8.83 United States Country Roads Martinsburg 2020
399 Benjamin Gottschalk 8.84 United States Oregon State Leap Day 2020
399 Helmer Ewert 8.84 Sweden Greve Gymnasium 2020
399 Jakub Hamkało 8.84 Poland PST Biłgoraj 2020
399 Jinseo Hong 8.84 Republic of Korea Princeton Winter 2020
403 Brandon Lin 8.85 United States Scranton Scramble 2020
403 Max Siauw 8.85 United States UBC Open 2020
403 Yi-Ho Hsueh (薛以和) 8.85 Taiwan Taiwan Championship 2020
406 Cale Schoon 8.86 United States North Star Cubing Challenge 2020
407 Linus Laurén 8.87 Finland Estonian Open 2020
407 Mateusz Szulik 8.87 Poland Dragon Cubing 2020
407 Max Siauw 8.87 United States Washington Championship 2020
410 Helmer Ewert 8.88 Sweden Welcome Back Jönköping 2020
410 Joel Cetra 8.88 Germany Frankfurt Cube Days 2020
412 Lucas Déglise 8.89 France Chelles Open 2020
412 Maxim Ilin 8.89 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
412 Yi-Ho Hsueh (薛以和) 8.89 Taiwan Taiwan Championship 2020
415 Benjamin Gottschalk 8.90 United States Oregon State Leap Day 2020
415 Hector David Martinez Argaez 8.90 Colombia San Martín Cubea 2020
415 Nolan Yiu 8.90 United States SacCubing IX 2020
418 Jode Brewster 8.91 Australia Turn Around Tassie 2020
418 Michał Krasowski 8.91 Poland PST LLS Lublin 2020
420 Lucas Déglise 8.92 France Savoie Open 2020
420 Timothy Castle 8.92 United States Oregon State Leap Day 2020
420 Wang Ma (马旺) 8.92 China Xi'an New Year 2020
423 Brandon Lin 8.94 United States Country Roads Martinsburg 2020
423 Michał Krasowski 8.94 Poland Dragon Cubing 2020
425 Jakub Hamkało 8.95 Poland Dragon Cubing 2020
425 Wei-Chen Hsieh (謝維宸) 8.95 Taiwan Taiwan Championship 2020
427 Daniel Karnaukh 8.96 United States Scranton Scramble 2020
427 Ethan Rusnak 8.96 Canada UBC Open 2020
427 Noah Swor 8.96 United States Cubing with Manatees 2020
427 Will Gurnett 8.96 Australia Melbourne Summer 2020
431 Cale Schoon 8.97 United States North Star Cubing Challenge 2020
431 Naglis Peciulis 8.97 Lithuania Fontwell Open 2020
433 Ishaan Lal 8.98 United States Princeton Winter 2020
433 Noah Joiner 8.98 United States Big Cubes for Dunwoody 2020
435 Michał Krasowski 8.99 Poland LLS II 2020
436 Carter Kucala 9.00 United States North Star Cubing Challenge 2020
436 Michał Krasowski 9.00 Poland PST LLS Lublin 2020
438 Cian-Jyun Yang (楊謙君) 9.01 Taiwan Taiwan Championship 2020
438 Shih-Hao Wang (王士豪) 9.01 Taiwan Taiwan Championship 2020
440 Jakub Hamkało 9.02 Poland LLS II 2020
441 Aiden Bartlett 9.03 United States Oregon State Leap Day 2020
441 Jakub Hamkało 9.03 Poland Dragon Cubing 2020
441 Michał Krasowski 9.03 Poland MLS Warszawa 2020
441 Michał Krasowski 9.03 Poland PST LLS Lublin 2020
445 Charlie Stark 9.04 United Kingdom Doncaster Open 2020
445 Tatsuya Kusanagi (草彅達也) 9.04 Japan Ayase 2020
445 Wei-Chen Hsieh (謝維宸) 9.04 Taiwan Taiwan Championship 2020
445 Zhibo Xuan (禤志博) 9.04 China Jieyang Winter 2020
449 Christopher Chi 9.05 United States Babylon Winter 2020
450 Dwyane Ramos 9.06 New Zealand New Zealand Nationals 2020
451 Lorenzo Layug 9.07 Philippines Parity at Charis 2020
451 Nolan Yiu 9.07 United States Mudd Winter 2020
451 Nolan Yiu 9.07 United States SacCubing IX 2020
451 Tommy Kiprillis 9.07 Australia Melbourne Summer 2020
455 Cory Yurkovic 9.09 United States Skewbadelphia Winter 2020
455 Jakub Hamkało 9.09 Poland MLS Warszawa 2020
455 Levi Gibson 9.09 United States Scranton Scramble 2020
455 Shih-Hao Wang (王士豪) 9.09 Taiwan Taiwan Championship 2020
459 Brandon Lin 9.10 United States Scranton Scramble 2020
459 Clément Cherblanc 9.10 France Don't DNF Dublin 2020
459 Simon Kellum 9.10 United States North Star Cubing Challenge 2020
462 Tijmen van der Ree 9.11 Netherlands Dutch Masters 2020
463 Jackey Zheng 9.12 United States Babylon Winter 2020
463 Martin Vædele Egdal 9.12 Denmark Danish Championship 2020
465 Flavio Rimi 9.13 Italy Bologna Winter Madness 2020
465 Mateusz Szulik 9.13 Poland PST Biłgoraj 2020
467 Cian-Jyun Yang (楊謙君) 9.14 Taiwan Taiwan Championship 2020
468 Cale Schoon 9.15 United States North Star Cubing Challenge 2020
468 Daniel Karnaukh 9.15 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
468 Michał Krasowski 9.15 Poland PST LLS Lublin 2020
468 Naglis Peciulis 9.15 Lithuania Fontwell Open 2020
472 Helmer Ewert 9.16 Sweden Welcome Back Jönköping 2020
472 Max Siauw 9.16 United States UBC Open 2020
474 Burak Erdil Biçer 9.17 Turkey Turkish Summer 2020
475 Ian Southa 9.18 United States North Star Cubing Challenge 2020
476 Oliver Sherlock 9.19 Poland Dragon Cubing 2020
476 Tommy Szeliga 9.19 United States Princeton Winter 2020
476 Wang Ma (马旺) 9.19 China Guangzhou Good Afternoon 2020
479 Max Siauw 9.20 United States Oregon State Leap Day 2020
479 Max Siauw 9.20 United States Washington Championship 2020
481 Martin Vædele Egdal 9.21 Denmark Greve Gymnasium 2020
481 Tang-Kai Huang (黃堂愷) 9.21 Taiwan Taiwan Championship 2020
483 Martin Vædele Egdal 9.22 Denmark Greve Gymnasium 2020
483 Naglis Peciulis 9.22 Lithuania Fontwell Open 2020
485 Helmer Ewert 9.23 Sweden Side 'n Blind Forserum 2020
485 Kerry Creech 9.23 United States Big Cubes for Dunwoody 2020
485 Samuel Fang 9.23 United States Babylon Winter 2020
488 Darby Lee 9.24 Australia Melbourne Summer 2020
488 Jackey Zheng 9.24 United States Country Roads Martinsburg 2020
488 Jakub Hamkało 9.24 Poland PST LLS Lublin 2020
488 Nolan Yiu 9.24 United States SacCubing IX 2020
492 Alwin Rölz 9.25 Switzerland Frankfurt Cube Days 2020
492 Benjamin Gottschalk 9.25 United States UBC Open 2020
492 Michał Halczuk 9.25 Poland LLS III v2 2020
492 Paul Luciw 9.25 France Chelles Open 2020
496 Tommy Cherry 9.26 United States Florida 2020
496 Yi-Ho Hsueh (薛以和) 9.26 Taiwan Taiwan Championship 2020
498 Carter Kucala 9.27 United States North Star Cubing Challenge 2020
498 Hector David Martinez Argaez 9.27 Colombia Regreso a Clases Bogotá 2020
498 Jakub Hamkało 9.27 Poland Dragon Cubing 2020
498 Leonid Shcherbakov (Леонид Щербаков) 9.27 Russia CCC Qualification SPB 2020
498 Mateusz Szulik 9.27 Poland Dragon Cubing 2020
503 Antonie Paterakis 9.28 Netherlands Annuntia Open 2020
503 Lucas Déglise 9.28 France Savoie Open 2020
503 Max Siauw 9.28 United States UBC Open 2020
503 Rasmus Stub Detlefsen 9.28 Denmark Greve Gymnasium 2020
507 Ray Bai 9.29 United States Potomac Speedcubing 2020
507 Sean Moran 9.29 United Kingdom Doncaster Open 2020
507 Zhiquan Li (李志权) 9.29 China Guangzhou Good Afternoon 2020
510 Christopher Yen 9.30 United States SacCubing IX 2020
510 Helmer Ewert 9.30 Sweden Welcome Back Jönköping 2020
510 Jakub Hamkało 9.30 Poland LLS III v2 2020
510 Kevin Gerhardt 9.30 Germany Frankfurt Cube Days 2020
514 Clément Cherblanc 9.31 France Mémorial François Courtès 2020
514 Lorenzo Layug 9.31 Philippines Parity at Charis 2020
514 Lucas Déglise 9.31 France Savoie Open 2020
514 Mateusz Szulik 9.31 Poland Dragon Cubing 2020
518 Christopher Chi 9.32 United States Babylon Winter 2020
518 Ethan Rusnak 9.32 Canada UBC Open 2020
518 Ethan Rusnak 9.32 Canada UBC Open 2020
518 Max Siauw 9.32 United States Oregon State Leap Day 2020
522 Darby Lee 9.33 Australia Melbourne Summer 2020
522 Jakub Hamkało 9.33 Poland LLS II 2020
522 Shih-Hao Wang (王士豪) 9.33 Taiwan Taiwan Championship 2020
522 Tommy Szeliga 9.33 United States Northern Neck Winter 2020
526 Marcus Siu 9.34 United Kingdom Doncaster Open 2020
527 Calix Tang 9.35 United States SacCubing IX 2020
527 Tommy Szeliga 9.35 United States Northern Neck Winter 2020
529 Boris Lont 9.36 Netherlands Dutch Masters 2020
530 Cory Yurkovic 9.37 United States Princeton Winter 2020
530 David Epstein 9.37 Australia Melbourne Summer 2020
532 Michał Krasowski 9.38 Poland PST Biłgoraj 2020
532 Szabolcs Szántai 9.38 Hungary Osijek Open 2020
532 Wei-Chen Hsieh (謝維宸) 9.38 Taiwan Taiwan Championship 2020
535 Linus Laurén 9.39 Finland Helsinki Open 2020
535 Malte Ihlefeld 9.39 Germany Berlin Winter Cubing 2020
535 Patrick Ponce 9.39 United States Scranton Scramble 2020
535 Timothy Castle 9.39 United States UBC Open 2020
535 Tommy Szeliga 9.39 United States Country Roads Martinsburg 2020
540 Ahmet Çınar Ablak 9.40 Turkey Ankara Fall 2020
540 Martin Vædele Egdal 9.40 Denmark Greve Gymnasium 2020
540 Mateusz Szulik 9.40 Poland Dragon Cubing 2020
540 Tyler Howlett 9.40 United States SacCubing IX 2020
540 Yepeng Sun (孙叶芃) 9.40 China Jieyang Winter 2020
545 Kerry Creech 9.41 United States Big Cubes for Dunwoody 2020
546 Oscar Sánchez Najarro 9.42 Spain Vedruna Balaguer Open 2020
546 Stepan Makarenko 9.42 Russia Ural Autumn 2020
548 Lucas Déglise 9.43 France Chelles Open 2020
548 Shih-Hao Wang (王士豪) 9.43 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
550 Christopher Chi 9.44 United States Skewbadelphia Winter 2020
550 Nicolas Harper 9.44 United States SacCubing IX 2020
552 Andy Gong 9.45 Australia Melbourne Summer 2020
552 Carter Kucala 9.45 United States Minnesota Cube Days 2020
552 Cian-Jyun Yang (楊謙君) 9.45 Taiwan Taiwan Championship 2020
552 Tommy Szeliga 9.45 United States Country Roads Martinsburg 2020
552 Zhiquan Li (李志权) 9.45 China Guangzhou Good Afternoon 2020
557 Daniel Karnaukh 9.46 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
557 Martin Vædele Egdal 9.46 Denmark Danish Championship 2020
559 Ho Hsieh (謝合) 9.47 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
560 Jode Brewster 9.48 Australia Turn Around Tassie 2020
560 Marco Rota 9.48 Italy Bologna Winter Madness 2020
560 Tang-Kai Huang (黃堂愷) 9.48 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
563 Helmer Ewert 9.49 Sweden Side 'n Blind Forserum 2020
564 Ian Southa 9.50 United States North Star Cubing Challenge 2020
564 Shih-Hao Wang (王士豪) 9.50 Taiwan Taiwan Championship 2020
566 Hassan Khanani 9.51 United States Northern Neck Winter 2020
566 Tyler Robinson 9.51 United States North Star Cubing Challenge 2020
568 Aiden Bartlett 9.52 United States UBC Open 2020
569 Michael Nielsen 9.53 United States Country Roads Martinsburg 2020
569 Michał Krasowski 9.53 Poland PST Biłgoraj 2020
569 Tijmen van der Ree 9.53 Netherlands Annuntia Open 2020
572 Ahmet Çınar Ablak 9.54 Turkey Turkish Cubing Tour Ankara 2020
572 Lucas Dusil 9.54 Czech Republic Berlin Winter Cubing 2020
572 Shih-Hao Wang (王士豪) 9.54 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
572 Stephen Waller 9.54 United Kingdom Doncaster Open 2020
576 Ilya Nazarov 9.55 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
576 Nicolas Harper 9.55 United States SacCubing IX 2020
576 Vitaliy Takanov 9.55 Russia Ural Winter 2020
579 Charlie Stark 9.56 United Kingdom Fontwell Open 2020
579 Hudson Moore 9.56 United States Oregon State Leap Day 2020
579 Jakub Hamkało 9.56 Poland Dragon Cubing 2020
579 Rasmus Stub Detlefsen 9.56 Denmark Greve Gymnasium 2020
579 Shih-Hao Wang (王士豪) 9.56 Taiwan Taiwan Championship 2020
584 Clément Cherblanc 9.57 France Savoie Open 2020
584 Helmer Ewert 9.57 Sweden Greve Gymnasium 2020
586 Hector David Martinez Argaez 9.59 Colombia Speedcube Aves María 2020
586 Lucas Déglise 9.59 France Chelles Open 2020
586 Sameer Aggarwal 9.59 United States Oregon State Leap Day 2020
589 Zhao-Zhe Zhong (鍾肇哲) 9.60 Taiwan Medan Lunar New Year 2020
590 Michał Krasowski 9.61 Poland PST Biłgoraj 2020
590 Shih-Hao Wang (王士豪) 9.61 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
592 Alessandro Ricci 9.62 Italy Bologna Winter Madness 2020
592 Benjamin Gottschalk 9.62 United States Oregon State Leap Day 2020
592 Joshua Hounslow 9.62 Australia Perth Puzzle Party 2020
595 Yepeng Sun (孙叶芃) 9.63 China Jieyang Winter 2020
596 Asher Kim-Magierek 9.64 United States UBC Open 2020
596 Simon Kellum 9.64 United States Big Cheese 2020
596 Tommy Szeliga 9.64 United States Northern Neck Winter 2020
599 Clément Cherblanc 9.65 France Savoie Open 2020
599 Jakob Gunnarsson 9.65 Sweden Greve Gymnasium 2020
599 Lucas O'Connell 9.65 New Zealand Auckland Summer Open 2020
602 Daniel Tidsey 9.66 United Kingdom Doncaster Open 2020
603 Charlie Stark 9.67 United Kingdom Doncaster Open 2020
603 Helmer Ewert 9.67 Sweden Welcome Back Jönköping 2020
605 Evan Kuske 9.68 United States Oregon State Leap Day 2020
605 Jakub Hamkało 9.68 Poland LLS II 2020
605 Stanley Chapel 9.68 United States Princeton Winter 2020
608 Mateusz Szulik 9.69 Poland PST Biłgoraj 2020
608 Tommy Szeliga 9.69 United States Country Roads Martinsburg 2020
610 Carter Kucala 9.70 United States Big Cheese 2020
610 Noah Swor 9.70 United States Cubing with Manatees 2020
612 Brandon Lin 9.71 United States Country Roads Martinsburg 2020
612 Jakub Hamkało 9.71 Poland LLS III v2 2020
612 Malte Ihlefeld 9.71 Germany Frankfurt Cube Days 2020
612 Marcus Siu 9.71 United Kingdom Doncaster Open 2020
612 Yusuf Ragab 9.71 United States North Star Cubing Challenge 2020
617 Hector David Martinez Argaez 9.72 Colombia Speedcube Aves María 2020
617 Jackey Zheng 9.72 United States Country Roads Martinsburg 2020
617 Patrick Ponce 9.72 United States Scranton Scramble 2020
620 Anthony Lafourcade 9.73 France Chelles Open 2020
620 Tommy Szeliga 9.73 United States Potomac Speedcubing 2020
622 Andy Gong 9.74 Australia Melbourne Summer 2020
622 Hector David Martinez Argaez 9.74 Colombia San Martín Cubea 2020
622 Zhibo Xuan (禤志博) 9.74 China Jieyang Winter 2020
625 Antonie Paterakis 9.75 Netherlands Annuntia Open 2020
625 Hector David Martinez Argaez 9.75 Colombia San Martín Cubea 2020
625 Michał Krasowski 9.75 Poland LLS II 2020
625 Tang-Kai Huang (黃堂愷) 9.75 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
629 Boris Lont 9.77 Netherlands Happy New Year Cubing Hoorn 2020
629 Jakub Hamkało 9.77 Poland LLS III v2 2020
629 Jakub Hamkało 9.77 Poland PST Biłgoraj 2020
629 Lucas Déglise 9.77 France Chelles Open 2020
629 Martin Vædele Egdal 9.77 Denmark Danish Championship 2020
634 Tristan Jansen 9.78 Netherlands Happy New Year Cubing Hoorn 2020
635 Jakub Hamkało 9.79 Poland LLS II 2020
635 Simon Kellum 9.79 United States Big Cheese 2020
635 Szabolcs Szántai 9.79 Hungary Osijek Open 2020
638 Malte Ihlefeld 9.80 Germany Frankfurt Cube Days 2020
638 Nolan Yiu 9.80 United States SacCubing IX 2020
640 Cale Schoon 9.81 United States North Star Cubing Challenge 2020
641 Aiden Bartlett 9.82 United States Washington Championship 2020
641 Jakub Hamkało 9.82 Poland MLS Warszawa 2020
641 Jakub Hamkało 9.82 Poland PST LLS Lublin 2020
644 Adam Moughnie 9.83 Canada General Santos City Open 2020
644 Hector David Martinez Argaez 9.83 Colombia Regreso a Clases Bogotá 2020
644 Stanley Chapel 9.83 United States Princeton Winter 2020
644 Stepan Makarenko 9.83 Russia Ural Autumn 2020
648 Vincent Chan 9.84 Netherlands Dutch Masters 2020
649 Alessandro Ricci 9.85 Italy Bologna Winter Madness 2020
650 Kevin Min 9.86 Republic of Korea Big Cubes for Dunwoody 2020
650 Tang-Kai Huang (黃堂愷) 9.86 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
652 Clément Cherblanc 9.87 France Savoie Open 2020
652 Will Gurnett 9.87 Australia Melbourne Summer 2020
654 Christopher Yen 9.88 United States SacCubing IX 2020
654 Dwyane Ramos 9.88 New Zealand New Zealand Nationals 2020
654 Yepeng Sun (孙叶芃) 9.88 China Jieyang Winter 2020
657 Cory Yurkovic 9.89 United States Skewbadelphia Winter 2020
657 Daniel Wallin 9.89 Sweden Side 'n Blind Forserum 2020
657 Kevin Gerhardt 9.89 Germany Frankfurt Cube Days 2020
657 Tommy Kiprillis 9.89 Australia Melbourne Summer 2020
661 Jakub Hamkało 9.90 Poland MLS Warszawa 2020
661 Malte Ihlefeld 9.90 Germany Frankfurt Cube Days 2020
663 Hector David Martinez Argaez 9.91 Colombia Speedcube Aves María 2020
663 Krish Shah-Nathwani 9.91 United States Babylon Winter 2020
663 Mateusz Szulik 9.91 Poland PST Biłgoraj 2020
666 Adam Moughnie 9.92 Canada General Santos City Open 2020
667 Brandon Lin 9.93 United States Country Roads Martinsburg 2020
668 Evan Kuske 9.94 United States Oregon State Leap Day 2020
669 Lorenzo Mauro 9.95 Italy Bologna Winter Madness 2020
670 Asher Kim-Magierek 9.96 United States Oregon State Leap Day 2020
670 Jakub Hamkało 9.96 Poland Dragon Cubing 2020
670 Paul Luciw 9.96 France Chelles Open 2020
670 Yi-Ho Hsueh (薛以和) 9.96 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
674 Benjamin Gottschalk 9.97 United States UBC Open 2020
675 Clément Cherblanc 9.99 France CCC Qualification SPB 2020
675 Ian Southa 9.99 United States North Star Cubing Challenge 2020
675 Mateusz Szulik 9.99 Poland PST Biłgoraj 2020
678 Daniel Goodman 10.00 United States Skewbadelphia Winter 2020
678 Rasmus Stub Detlefsen 10.00 Denmark Greve Gymnasium 2020
680 Matteo Dummar 10.01 Italy BhanuBhakta Cube Open 2020
680 Yi-Ho Hsueh (薛以和) 10.01 Taiwan Taiwan Championship 2020
682 Benjamin Gottschalk 10.02 United States Washington Championship 2020
682 Helmer Ewert 10.02 Sweden Greve Gymnasium 2020
682 Shih-Hao Wang (王士豪) 10.02 Taiwan Taiwan Championship 2020
682 Will Gurnett 10.02 Australia Melbourne Summer 2020
686 Brandon Lin 10.03 United States Country Roads Martinsburg 2020
686 Jakob Gunnarsson 10.03 Sweden Welcome Back Jönköping 2020
686 Lucas Déglise 10.03 France Savoie Open 2020
686 Michał Krasowski 10.03 Poland PST LLS Lublin 2020
686 Tommy Szeliga 10.03 United States Potomac Speedcubing 2020
691 Leo Min-Bedford 10.04 Canada Ayase 2020
692 Tommy Cherry 10.05 United States Cubing with Manatees 2020
693 Calix Tang 10.06 United States SacCubing IX 2020
693 Carter Kucala 10.06 United States North Star Cubing Challenge 2020
693 Helmer Ewert 10.06 Sweden Side 'n Blind Forserum 2020
693 Jonathan Charlesworth 10.06 Australia Perth Puzzle Party 2020
693 Justin Gou 10.06 United States Northern Neck Winter 2020
693 Michał Krasowski 10.06 Poland LLS III v2 2020
693 Tijmen van der Ree 10.06 Netherlands Annuntia Open 2020
700 Chun-He Chen (陳淳和) 10.07 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
700 Daniel Vædele Egdal 10.07 Denmark DSF Generalforsamlingen 2020
700 Kou Oobatake (大畠功) 10.07 Japan Ayase 2020
700 Oliver Castledine 10.07 United Kingdom Doncaster Open 2020
704 Daniel Vædele Egdal 10.08 Denmark Greve Gymnasium 2020
704 Hassan Khanani 10.08 United States Country Roads Martinsburg 2020
704 Lucas Déglise 10.08 France Chelles Open 2020
707 Adam Moughnie 10.09 Canada General Santos City Open 2020
708 Michał Krasowski 10.10 Poland Dragon Cubing 2020
709 Alexis Rodrigo Cazu Mendoza 10.11 Mexico Pitic Open 2020
709 Andy Gong 10.11 Australia Melbourne Summer 2020
709 Lucas Déglise 10.11 France Chelles Open 2020
709 Malte Ihlefeld 10.11 Germany Frankfurt Cube Days 2020
709 Paul Luciw 10.11 France Chelles Open 2020
709 Tijmen van der Ree 10.11 Netherlands Annuntia Open 2020
715 Charlie Stark 10.12 United Kingdom Doncaster Open 2020
715 Michael Nielsen 10.12 United States Country Roads Martinsburg 2020
715 Tang-Kai Huang (黃堂愷) 10.12 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
715 Zhibo Xuan (禤志博) 10.12 China Jieyang Winter 2020
719 Ethan Rusnak 10.13 Canada UBC Open 2020
719 Malte Ihlefeld 10.13 Germany Frankfurt Cube Days 2020
719 Tang-Kai Huang (黃堂愷) 10.13 Taiwan Taiwan Championship 2020
719 Tyler Robinson 10.13 United States Minnesota Cube Days 2020
719 Yepeng Sun (孙叶芃) 10.13 China Jieyang Winter 2020
724 Hassan Khanani 10.14 United States Skewbadelphia Winter 2020
724 Tim Xie 10.14 New Zealand New Zealand Nationals 2020
726 Brandon Lin 10.15 United States Scranton Scramble 2020
726 Jakub Hamkało 10.15 Poland LLS III v2 2020
726 Jakub Hamkało 10.15 Poland MLS Warszawa 2020
726 Lucas Déglise 10.15 France Mémorial François Courtès 2020
730 Lorenzo Layug 10.16 Philippines Parity at Charis 2020
730 Nicolas Harper 10.16 United States SacCubing IX 2020
732 Justin Gou 10.17 United States Northern Neck Winter 2020
733 Tatsuya Kusanagi (草彅達也) 10.18 Japan Ayase 2020
733 Wang Ma (马旺) 10.18 China Xi'an New Year 2020
735 Conlan Trace 10.19 United States Potomac Speedcubing 2020
735 Harry Savage 10.19 United Kingdom Doncaster Open 2020
735 Tang-Kai Huang (黃堂愷) 10.19 Taiwan Taiwan Championship 2020
735 Witold Sołtysik 10.19 Poland LLS III v2 2020
739 Tommy Kiprillis 10.20 Australia Melbourne Summer 2020
740 Calix Tang 10.21 United States SacCubing IX 2020
740 Elian Beguec 10.21 France Chelles Open 2020
740 Ho Hsieh (謝合) 10.21 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
740 Vincent Chan 10.21 Netherlands Veenendaal Open 2020
744 William Jensen 10.22 Sweden Side 'n Blind Forserum 2020
745 Hector David Martinez Argaez 10.23 Colombia San Martín Cubea 2020
745 Michał Halczuk 10.23 Poland LLS II 2020
747 Carter Kucala 10.24 United States North Star Cubing Challenge 2020
747 Timothy Castle 10.24 United States Washington Championship 2020
749 Clément Cherblanc 10.25 France CCC Qualification SPB 2020
749 Justin Gou 10.25 United States Northern Neck Winter 2020
749 Noah Swor 10.25 United States Florida 2020
752 Alessandro Ricci 10.26 Italy Bologna Winter Madness 2020
752 Carter Kucala 10.26 United States Big Cheese 2020
752 Mateusz Szulik 10.26 Poland LLS III v2 2020
752 Tyler Howlett 10.26 United States SacCubing IX 2020
756 Hector David Martinez Argaez 10.27 Colombia Speedcube Aves María 2020
756 Lucas Déglise 10.27 France Savoie Open 2020
756 Marcus Siu 10.27 United Kingdom Doncaster Open 2020
756 Tijmen van der Ree 10.27 Netherlands Dutch Masters 2020
756 Tommy Szeliga 10.27 United States Northern Neck Winter 2020
761 Antonie Paterakis 10.28 Netherlands Annuntia Open 2020
761 Michał Halczuk 10.28 Poland Dragon Cubing 2020
763 Ray Bai 10.29 United States Country Roads Martinsburg 2020
763 Tommy Cherry 10.29 United States Cubing with Manatees 2020
765 Cale Schoon 10.30 United States Florida 2020
765 Jackey Zheng 10.30 United States Princeton Winter 2020
765 Martin Vædele Egdal 10.30 Denmark Greve Gymnasium 2020
765 Noah Joiner 10.30 United States Big Cubes for Dunwoody 2020
765 Szabolcs Szántai 10.30 Hungary Budapest Open 2020
770 Ethan Stevens 10.31 Australia Melbourne Summer 2020
770 Jakub Hamkało 10.31 Poland LLS III v2 2020
770 Martin Vædele Egdal 10.31 Denmark Greve Gymnasium 2020
770 Mattheo de Wit 10.31 Netherlands Annuntia Open 2020
774 Levi Gibson 10.32 United States Scranton Scramble 2020
775 Lev Golub (Лев Голуб) 10.33 Ukraine CCC Qualification SPB 2020
775 Lorenzo Franco Kasilag 10.33 Philippines Parity at Charis 2020
775 Timothy Castle 10.33 United States Washington Championship 2020
778 Charlie Stark 10.34 United Kingdom Doncaster Open 2020
779 Kerry Creech 10.35 United States Big Cubes for Dunwoody 2020
780 Jackey Zheng 10.36 United States Country Roads Martinsburg 2020
780 Mateusz Szulik 10.36 Poland PST Biłgoraj 2020
780 Noah Joiner 10.36 United States Big Cubes for Dunwoody 2020
783 Ishaan Lal 10.37 United States Princeton Winter 2020
783 Jared Balassaitis 10.37 United States Cubing with Manatees 2020
783 Tang-Kai Huang (黃堂愷) 10.37 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
783 Vincent Chan 10.37 Netherlands Dutch Masters 2020
787 Carter Kucala 10.38 United States Minnesota Cube Days 2020
787 Evan Kuske 10.38 United States Oregon State Leap Day 2020
787 Jakub Hamkało 10.38 Poland MLS Warszawa 2020
790 Carter Kucala 10.39 United States Minnesota Cube Days 2020
790 Charlie Stark 10.39 United Kingdom Fontwell Open 2020
790 Marco Rota 10.39 Italy Bologna Winter Madness 2020
790 Tijmen van der Ree 10.39 Netherlands Dutch Masters 2020
790 Virgile Perrot 10.39 France Savoie Open 2020
795 Clément Cherblanc 10.41 France Savoie Open 2020
795 Jakub Hamkało 10.41 Poland LLS II 2020
795 Lucas Déglise 10.41 France Savoie Open 2020
795 Michał Krasowski 10.41 Poland LLS III v2 2020
795 Sameer Aggarwal 10.41 United States Washington Championship 2020
800 Daniel Tidsey 10.42 United Kingdom Doncaster Open 2020
800 Mateusz Szulik 10.42 Poland Dragon Cubing 2020
800 Witold Sołtysik 10.42 Poland LLS III v2 2020
803 Alwin Rölz 10.43 Switzerland Frankfurt Cube Days 2020
803 Cale Schoon 10.43 United States North Star Cubing Challenge 2020
803 Harry Savage 10.43 United Kingdom Fontwell Open 2020
806 Daniel Vædele Egdal 10.44 Denmark Greve Gymnasium 2020
806 Helmer Ewert 10.44 Sweden Side 'n Blind Forserum 2020
806 Ishaan Lal 10.44 United States Princeton Winter 2020
806 Naglis Peciulis 10.44 Lithuania Fontwell Open 2020
806 Noah Swor 10.44 United States Florida 2020
811 Aiden Bartlett 10.45 United States Oregon State Leap Day 2020
811 Jakub Hamkało 10.45 Poland LLS II 2020
811 Marcus Siu 10.45 United Kingdom Doncaster Open 2020
811 Nolan Yiu 10.45 United States Mudd Winter 2020
811 Nolan Yiu 10.45 United States Mudd Winter 2020
816 Blake Thompson 10.46 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
816 Gabriel Lincon Souza 10.46 Brazil Summer Kube Vila Velha 2020
816 Gabriel Lincon Souza 10.46 Brazil Summer Kube Vila Velha 2020
816 Tommy Kiprillis 10.46 Australia Melbourne Summer 2020
820 Francisco Moraes Mandalozzo 10.47 Brazil Summer Kube Vila Velha 2020
820 Lucas O'Connell 10.47 New Zealand New Zealand Nationals 2020
820 Stanley Chapel 10.47 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
820 Szabolcs Szántai 10.47 Hungary Budapest Open 2020
820 Timothy Castle 10.47 United States Oregon State Leap Day 2020
825 Hassan Khanani 10.48 United States Country Roads Martinsburg 2020
826 Ho Hsieh (謝合) 10.49 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
826 Mattheo de Wit 10.49 Netherlands Annuntia Open 2020
826 Timothy Castle 10.49 United States Oregon State Leap Day 2020
826 Tyler Robinson 10.49 United States Minnesota Cube Days 2020
830 Michael Nielsen 10.50 United States Northern Neck Winter 2020
831 Linus Laurén 10.51 Finland Estonian Open 2020
831 Yepeng Sun (孙叶芃) 10.51 China Jieyang Winter 2020
833 Sean Hartman 10.52 United States Florida 2020
834 Christopher Yen 10.53 United States SacCubing IX 2020
834 Daniel Vædele Egdal 10.53 Denmark DSF Generalforsamlingen 2020
834 Jared Stinson 10.53 United States Big Cubes for Dunwoody 2020
834 Levi Gibson 10.53 United States Scranton Scramble 2020
838 Hassen Kallala 10.54 Tunisia Post-Lockdown Fest Tunisia 2020
839 Brayden Wroten 10.55 United States Olde Town Parker 2020
839 Jakob Gunnarsson 10.55 Sweden Greve Gymnasium 2020
839 Jakub Hamkało 10.55 Poland PST LLS Lublin 2020
839 Marcus Siu 10.55 United Kingdom Doncaster Open 2020
843 Martin Vædele Egdal 10.56 Denmark Greve Gymnasium 2020
844 Jakub Hamkało 10.57 Poland PST Biłgoraj 2020
845 Michael Young 10.58 United States Mudd Winter 2020
846 Aiden Bartlett 10.59 United States Oregon State Leap Day 2020
847 Daniel Karnaukh 10.60 United States Scranton Scramble 2020
847 Jonathan Charlesworth 10.60 Australia Perth Puzzle Party 2020
847 Rasmus Stub Detlefsen 10.60 Denmark Greve Gymnasium 2020
850 Alexei Sinyavin 10.61 United States Princeton Winter 2020
850 Kerry Creech 10.61 United States Big Cubes for Dunwoody 2020
852 Dwyane Ramos 10.62 New Zealand Welcome Back Wellington 2020
852 Linus Laurén 10.62 Finland Estonian Open 2020
854 Ethan Stevens 10.63 Australia Melbourne Summer 2020
854 Martin Vædele Egdal 10.63 Denmark DSF Generalforsamlingen 2020
856 Nicholas Daneshvari 10.64 United States Potomac Speedcubing 2020
856 Tang-Kai Huang (黃堂愷) 10.64 Taiwan Taiwan Championship 2020
856 Zeke Mackay 10.64 United States North Star Cubing Challenge 2020
859 Hector David Martinez Argaez 10.65 Colombia Speedcube Aves María 2020
860 Blake Thompson 10.66 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
860 Lucas O'Connell 10.66 New Zealand New Zealand Nationals 2020
860 Simon Kellum 10.66 United States North Star Cubing Challenge 2020
863 Calix Tang 10.67 United States SacCubing IX 2020
863 Sameer Aggarwal 10.67 United States Washington Championship 2020
865 Andrey Che 10.68 Russia CCC Qualification SPB 2020
865 Benjamin Gottschalk 10.68 United States Washington Championship 2020
865 Peter Grassard 10.68 France Chelles Open 2020
868 David Epstein 10.69 Australia Turn Around Tassie 2020
868 Tang-Kai Huang (黃堂愷) 10.69 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
868 Yepeng Sun (孙叶芃) 10.69 China Guangzhou Good Afternoon 2020
871 Alessandro Ricci 10.70 Italy Bologna Winter Madness 2020
872 Mateusz Szulik 10.71 Poland PST Biłgoraj 2020
872 Tommy Szeliga 10.71 United States Northern Neck Winter 2020
874 Ahmet Çınar Ablak 10.73 Turkey Ankara Fall 2020
874 Jakub Hamkało 10.73 Poland LLS II 2020
874 Kou Oobatake (大畠功) 10.73 Japan Ayase 2020
874 Shih-Hao Wang (王士豪) 10.73 Taiwan Taiwan Championship 2020
874 Szabolcs Szántai 10.73 Hungary Budapest Open 2020
879 Burak Erdil Biçer 10.74 Turkey Turkish Summer 2020
879 Cale Schoon 10.74 United States Florida 2020
879 Michael Nielsen 10.74 United States Potomac Speedcubing 2020
879 Ryan Yasinko 10.74 Canada Calgary Side Events 2020
879 Sergey Nepushkin (Сергей Непушкин) 10.74 Russia Ural Autumn 2020
879 Stephen Bohner 10.74 United States Skewbadelphia Winter 2020
879 Zhao-Zhe Zhong (鍾肇哲) 10.74 Taiwan Medan Lunar New Year 2020
886 Andy Gong 10.75 Australia Melbourne Summer 2020
886 Benjamin Grzesiak 10.75 United Kingdom Doncaster Open 2020
886 Hector David Martinez Argaez 10.75 Colombia Regreso a Clases Bogotá 2020
886 Hector David Martinez Argaez 10.75 Colombia San Martín Cubea 2020
886 Lorenzo Layug 10.75 Philippines Parity at Charis 2020
891 Arush Singh 10.76 India BU Cube Open 2020
891 Graham Siggins 10.76 United States Mudd Winter 2020
891 Hassan Khanani 10.76 United States Country Roads Martinsburg 2020
894 Jacob Grahame 10.77 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
894 Paul Luciw 10.77 France Chelles Open 2020
896 Alejandro Nicolay 10.78 Spain Iruña Open 2020
896 Daniel Rose-Levine 10.78 United States Princeton Winter 2020
896 Jackey Zheng 10.78 United States Country Roads Martinsburg 2020
899 Dylan Chan 10.79 United States Princeton Winter 2020
899 Hassen Kallala 10.79 Tunisia Post-Lockdown Fest Tunisia 2020
899 Jode Brewster 10.79 Australia Turn Around Tassie 2020
899 Martin Vædele Egdal 10.79 Denmark Greve Gymnasium 2020
899 Ray Bai 10.79 United States Potomac Speedcubing 2020
899 Tang-Kai Huang (黃堂愷) 10.79 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
905 Lorenzo Layug 10.80 Philippines Parity at Charis 2020
905 Mateusz Szulik 10.80 Poland PST Biłgoraj 2020
905 Michael Young 10.80 United States Mudd Winter 2020
905 Wang Ma (马旺) 10.80 China Guangzhou Good Afternoon 2020
909 Arush Singh 10.81 India BU Cube Open 2020
909 Timothy Castle 10.81 United States Oregon State Leap Day 2020
911 Nolan Yiu 10.82 United States Mudd Winter 2020
911 Tommy Kiprillis 10.82 Australia Melbourne Summer 2020
913 Cory Yurkovic 10.83 United States Skewbadelphia Winter 2020
913 Dwyane Ramos 10.83 New Zealand Auckland Summer Open 2020
913 Malte Ihlefeld 10.83 Germany Frankfurt Cube Days 2020
916 Jakub Hamkało 10.84 Poland Dragon Cubing 2020
916 Jakub Hamkało 10.84 Poland PST Biłgoraj 2020
916 Tommy Cherry 10.84 United States Florida 2020
919 Aiden Bartlett 10.85 United States UBC Open 2020
919 Benjamin Gottschalk 10.85 United States Washington Championship 2020
919 Wei-Chen Hsieh (謝維宸) 10.85 Taiwan Taiwan Championship 2020
922 Alex Niedland 10.86 United States Princeton Winter 2020
922 Christopher Yen 10.86 United States SacCubing IX 2020
922 Jakub Hamkało 10.86 Poland LLS II 2020
922 Joel Cetra 10.86 Germany Frankfurt Cube Days 2020
922 Mikhail Ivashechkin 10.86 Russia Siberia Open 2020
927 Ethan Rusnak 10.87 Canada UBC Open 2020
928 Alexander Bashutkin 10.88 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
928 Hector David Martinez Argaez 10.88 Colombia Regreso a Clases Bogotá 2020
930 AJ Kamal 10.89 United States Skewbadelphia Winter 2020
930 Hudson Moore 10.89 United States Oregon State Leap Day 2020
930 Jacob Grahame 10.89 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
930 Witold Sołtysik 10.89 Poland LLS III v2 2020
934 Flavio Rimi 10.90 Italy Bologna Winter Madness 2020
934 Kerry Creech 10.90 United States Big Cubes for Dunwoody 2020
936 Jared Stinson 10.91 United States Big Cubes for Dunwoody 2020
936 Zixuan Liu (刘子瑄) 10.91 China Jieyang Winter 2020
938 Noah Swor 10.92 United States Florida 2020
938 Vincent Chan 10.92 Netherlands Happy New Year Cubing Hoorn 2020
940 Ayaz Minnegaleev 10.93 Russia Tyumen Cube Fest 2020
940 Daniel Rose-Levine 10.93 United States Princeton Winter 2020
940 Tommy Szeliga 10.93 United States Potomac Speedcubing 2020
940 Yi-Ho Hsueh (薛以和) 10.93 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
944 Alexander Bashutkin 10.94 Russia Ural Autumn 2020
944 Burak Erdil Biçer 10.94 Turkey Bursa Fall 2020
944 Jakob Gunnarsson 10.94 Sweden Welcome Back Jönköping 2020
944 Jakob Gunnarsson 10.94 Sweden Welcome Back Jönköping 2020
948 Boris Lont 10.95 Netherlands Dutch Masters 2020
948 David Epstein 10.95 Australia Melbourne Summer 2020
948 Kerry Creech 10.95 United States Big Cubes for Dunwoody 2020
948 Oscar Sánchez Najarro 10.95 Spain Iruña Open 2020
948 Simon Kellum 10.95 United States Minnesota Cube Days 2020
953 Marcus Siu 10.96 United Kingdom Doncaster Open 2020
954 Helmer Ewert 10.97 Sweden Welcome Back Jönköping 2020
954 Michał Krasowski 10.97 Poland LLS III v2 2020
954 Mikołaj Tyra 10.97 Poland LLS II 2020
954 Walker Welch 10.97 United States Minnesota Cube Days 2020
958 Clément Cherblanc 10.98 France Don't DNF Dublin 2020
959 Daniel Vædele Egdal 10.99 Denmark Greve Gymnasium 2020
959 Daniel Vædele Egdal 10.99 Denmark Greve Gymnasium 2020
959 Mattheo de Wit 10.99 Netherlands Veenendaal Open 2020
959 Ray Bai 10.99 United States Country Roads Martinsburg 2020
959 Timothy Castle 10.99 United States UBC Open 2020
964 Cian-Jyun Yang (楊謙君) 11.00 Taiwan Taiwan Championship 2020
964 Hudson Moore 11.00 United States Oregon State Leap Day 2020
964 Jonathan Charlesworth 11.00 Australia Perth Puzzle Party 2020
964 Justin Gou 11.00 United States Northern Neck Winter 2020
964 Kyeongmin Choi 11.00 Republic of Korea Mudd Winter 2020
964 Linus Laurén 11.00 Finland Helsinki Open 2020
964 Mikołaj Tyra 11.00 Poland LLS III v2 2020
964 Yunhao Lou (娄云皓) 11.00 China Guangzhou Good Afternoon 2020
972 Simon Kellum 11.01 United States Minnesota Cube Days 2020
973 Elian Beguec 11.02 France Chelles Open 2020
973 Kyle Polage 11.02 United States Oregon State Leap Day 2020
975 Charlie Stark 11.03 United Kingdom Doncaster Open 2020
976 Helmer Ewert 11.04 Sweden Side 'n Blind Forserum 2020
976 Rick Hamburger 11.04 Netherlands Veenendaal Open 2020
976 Tommy Szeliga 11.04 United States Potomac Speedcubing 2020
979 Linus Laurén 11.05 Finland Helsinki Open 2020
979 Marcus Siu 11.05 United Kingdom Doncaster Open 2020
981 Kari Hyttinen 11.06 Finland Helsinki Open 2020
982 Alejandro Soriano 11.07 Spain Getafe Continúa 2020
982 Alexander Bashutkin 11.07 Russia Ural Autumn 2020
982 Benjamin Grzesiak 11.07 United Kingdom Doncaster Open 2020
982 Lucas O'Connell 11.07 New Zealand Welcome Back Wellington 2020
982 Virgile Perrot 11.07 France Savoie Open 2020
982 Yusuf Ragab 11.07 United States North Star Cubing Challenge 2020
988 Helmer Ewert 11.08 Sweden Side 'n Blind Forserum 2020
988 Jakob Gunnarsson 11.08 Sweden Greve Gymnasium 2020
988 Lucas Déglise 11.08 France Savoie Open 2020
991 Benjamin Grzesiak 11.09 United Kingdom Doncaster Open 2020
991 Clément Cherblanc 11.09 France Savoie Open 2020
991 Jackey Zheng 11.09 United States Princeton Winter 2020
991 Mikus Lembergs 11.09 Latvia Berlin Winter Cubing 2020
995 Hector David Martinez Argaez 11.10 Colombia Speedcube Aves María 2020
995 Sameer Aggarwal 11.10 United States UBC Open 2020
997 Mateusz Szulik 11.11 Poland LLS III v2 2020
997 Roy Lee 11.11 United States Scranton Scramble 2020
997 Sean Hartman 11.11 United States Cubing with Manatees 2020
1000 Kari Hyttinen 11.12 Finland Helsinki Open 2020