Rankings


By region
# Name Result Citizen of Competition
1 Patrick Ponce 7.40 United States Canandaigua Winter 2020
2 Feliks Zemdegs 7.69 Australia Turn Around Tassie 2020
3 Max Park 7.72 United States UCSD Winter 2020
4 Jayden McNeill 8.51 Australia Darwin Open 2020
5 Michał Pleskowicz 8.62 Poland GLS Gdynia 2020
6 Juliette Sébastien 8.64 France Chelles Open 2020
7 Keaton Ellis 8.81 United States Northern Neck Winter 2020
8 Simon Kalhofer 8.92 Germany Frankfurt Cube Days 2020
9 Pavel Yushkevich 8.94 Belarus Black Pawn in Brest 2020
10 Martin Vædele Egdal 9.00 Denmark Basel Open 2020
11 Iuri Grangeiro Carvalho 9.02 Brazil Summer Kube Vila Velha 2020
12 Kai-Wen Wang (王楷文) 9.04 Taiwan Taiwan Championship 2020
13 Elian Beguec 9.19 France Rouen Open 2020
14 Tommy Cherry 9.20 United States Cubing with Manatees 2020
15 Andrey Che 9.23 Russia CCC Qualification SPB 2020
16 Leo Borromeo 9.27 Philippines Cebu Open 2020
17 Luke Tycksen 9.31 United States Washington Championship 2020
18 Knut Skaug Haraldsen 9.32 Norway Flatåsen Open 2020
19 Hsiang-Kuang Zhuang (莊翔光) 9.33 Taiwan UCSD Winter 2020
20 Max Siauw 9.39 United States Downtown Vancouver Winter 2020
21 Zibo Xu (徐子博) 9.40 China Jieyang Winter 2020
22 Vincent Hartanto Utomo 9.41 Indonesia Jakarta Open 2020
23 Philipp Weyer 9.43 Germany Chelles Open 2020
24 Zhouheng Sun (孙舟横) 9.46 China UCSD Winter 2020
25 Matty Hiroto Inaba 9.51 United States Hawaii Big Island 2020
26 Nicolas Gertner 9.56 France Chelles Open 2020
27 Bhargav Narasimhan 9.60 India Amrita Cube Open 2020
28 Bautista Bonazzola 9.63 Argentina UTN Bisiesto 2020
29 Dwyane Ramos 9.69 New Zealand New Zealand Nationals 2020
30 Ying Lin (林颖) 9.71 China Jieyang Winter 2020
31 Luke Garrett 9.72 United States Imagination Station 2020
32 Zijian Cai (蔡子健) 9.79 China Shenzhen Good Morning 2020
33 Przemysław Kaleta 9.80 Poland LLS III v2 2020
34 Karol Zakrzewski 9.87 Poland Dragon Cubing 2020
35 Mateusz Szulik 9.88 Poland LLS III v2 2020
36 Grigoriy Barashkin 9.89 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
36 Hugo Spitz 9.89 France Basel Open 2020
38 Antonio Kam Ho Tung (甘浩東) 9.91 Hong Kong Jieyang Winter 2020
39 Alexander Bashutkin 9.94 Russia SPB Muffin 2020
40 Ray Bai 9.97 United States Country Roads Martinsburg 2020
41 Dmitry Dergunov 10.03 Russia SPB Muffin 2020
42 Sean Belke 10.04 United States Slow N Steady Winter 2020
43 Jack Cai 10.14 Australia Bendigo Cube Blitz 2020
44 Tolga Kaan Kantarcı 10.16 Turkey İzmir Open 2020
45 Amos Nordman 10.17 Finland Helsinki Open 2020
45 Łukasz Burliga 10.17 Poland PST Biłgoraj 2020
47 Tobias Peter 10.19 Switzerland Basel Open 2020
48 Arnav Arora 10.23 India BU Cube Open 2020
49 Leon Marcell Alamanda 10.26 Indonesia Jakarta Mini Open 2020
50 Ilya Nazarov 10.27 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
51 Robert Yau 10.31 United Kingdom Guildford Open 2020
52 Louis de Mendonça 10.34 United Kingdom Guildford Open 2020
53 Mingzhe Li (李明哲) 10.35 China Shenzhen Good Morning 2020
54 Ivan Polkanov (Иван Полканов) 10.37 Russia Sariki in Moscow 2020
55 He-Ping Zheng (鄭和平) 10.38 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
56 Vincent Wong 10.41 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
57 Sripad Sarma Katrapati 10.48 India CMI Tessellate Cube Open 2020
58 Kristóf Veres 10.49 Hungary Budapest Open 2020
59 Dmitrii Saukov (Дмитрий Сауков) 10.56 Russia CCC Qualification SPB 2020
60 Pranav Gadge 10.58 India Oculus Cube Open 2020
61 An Le 10.59 United States Bay Area Speedcubin' 24 2020
62 Matthew Lee 10.60 Canada Leap to Barrie 2020
63 Hubert Badocha 10.61 Poland LLS III v2 2020
64 Michał Rzewuski 10.62 Poland LLS III v2 2020
65 János Bereczki 10.70 Romania LLS III v2 2020
65 Pedro Giuseppe Garcia Milla 10.70 Peru Lima Cuberano 2020
67 Christopher Yen 10.77 United States SacCubing IX 2020
67 Damián Campos 10.77 Argentina UTN Bisiesto 2020
69 George Scholey 10.78 United Kingdom Guildford Open 2020
70 Jaemin Chang (장재민) 10.79 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
70 Maxim Ilin 10.79 Russia Sariki in Moscow 2020
70 Patrick Hetco 10.79 Germany Berlin Winter Cubing 2020
70 Vojtěch Kundera 10.79 Czech Republic Budapest Open 2020
74 Yusheng Du (杜宇生) 10.80 China Shenzhen Good Morning 2020
75 Jakob Gunnarsson 10.81 Sweden Popular 'n Blind Flen 2020
76 Kevin Gerhardt 10.88 Germany Frankfurt Cube Days 2020
76 Theodore Chow 10.88 Canada Alberta 5th Anniversary 2020
78 Beom San Kim (김범산) 10.89 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
78 Harry Savage 10.89 United Kingdom Guildford Open 2020
78 Paul Pleis 10.89 France Basel Open 2020
81 Theo Iván Goluboff 10.92 Argentina UTN Bisiesto 2020
82 Ping-Yueh Huang (黃品越) 10.94 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
83 Danny SungIn Park 10.95 Republic of Korea UCSD Winter 2020
83 Henry Helmuth 10.95 United States UCSD Winter 2020
85 Linus Laurén 10.96 Finland Estonian Open 2020
86 Carter Kucala 10.97 United States North Star Cubing Challenge 2020
86 Seung Hyuk Nahm (남승혁) 10.97 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
88 Ruohan Qiu (邱若寒) 10.98 China Shenzhen Good Afternoon 2020
89 Igor Ośmiałowski 11.01 Poland GLS Gdynia 2020
90 Manuel Gutman 11.02 Argentina UTN Bisiesto 2020
91 Parker Trager 11.03 United States Babylon Winter 2020
92 Allen John 11.06 India Amrita Cube Open 2020
93 Joseph Briggs 11.10 United Kingdom Fontwell Open 2020
93 Justin Mallari 11.10 United States Country Roads Martinsburg 2020
95 Doyul Kim (김도율) 11.11 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
96 Dante Wallin Arvidsson 11.22 Sweden Popular 'n Blind Flen 2020
97 Artem Ganzha 11.27 Russia Sariki in Moscow 2020
98 Kyyarkhan Nikolaev 11.32 Russia CCC Qualification SPB 2020
99 Antonie Paterakis 11.33 Netherlands Annuntia Open 2020
100 Kavin Tangtartharakul 11.34 United States UCSD Winter 2020
101 Sean Hartman 11.37 United States Cubing with Manatees 2020
102 Joel Ulin 11.38 Sweden Popular 'n Blind Flen 2020
103 Lucero Esmeralda Alvarado Ruíz 11.39 Mexico Centauros Open 2020
104 Samuel Simko 11.42 Slovakia Savoie Open 2020
105 Brody Lassner 11.45 United States Copper Country Winter 2020
106 Tijmen van der Ree 11.46 Netherlands Dutch Masters 2020
107 Adhemar Mizushima 11.47 Bolivia Villa Rosita 2020
108 Andy Huang 11.49 United States Northern Neck Winter 2020
109 Sameer Aggarwal 11.50 United States Washington Championship 2020
110 Cornelius Dieckmann 11.52 Germany Franconia Winter 2020
111 Dmitry Zvyagintsev 11.55 Russia CCC Qualification SPB 2020
111 Eric Zhao 11.55 United States Babylon Winter 2020
113 Aarin Manik 11.56 United Kingdom Saraswati Open 2020
114 Ábris Galler 11.58 Hungary Budapest Open 2020
115 Alexander Botz 11.59 Germany Frankfurt Cube Days 2020
115 Ivan Torgashov (Иван Торгашов) 11.59 Russia SPB Muffin 2020
115 Tiffany Chien 11.59 United States Bay Area Speedcubin' 24 2020
118 Hunor Mogyorósi 11.60 Hungary Budapest Open 2020
119 Mikhail Kopylov (Михаил Копылов) 11.65 Russia Siberia Open 2020
120 Mats Valk 11.68 Netherlands Star Cubing Nijmegen 2020
121 Stephen Huan 11.70 United States Slow N Steady Winter 2020
121 Ulysse Merlin 11.70 France Chelles Open 2020
123 Pessi Ansaranta 11.71 Finland Elisa Kulma Open 2020
124 Ciarán Beahan 11.73 Ireland Fontwell Open 2020
124 Rifa Octavian Himawan 11.73 Indonesia Jakarta Open 2020
126 Will Newhoff 11.76 United States SacCubing IX 2020
127 Hong Seungbin 11.77 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
128 Renan Gonçalves Melo 11.78 Brazil Manaus Plaza Open 2020
129 Nikhil Soares 11.84 India Saraswati Open 2020
130 Matthew Cook 11.85 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
131 Sora Sato 11.89 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
132 Pavel Galaktionov 11.90 Russia CCC Qualification SPB 2020
133 Ruihang Xu (许瑞航) 11.93 China Shenzhen Good Afternoon 2020
134 Dmitry Dobrjakov 11.95 Russia CCC Qualification SPB 2020
134 Jonathan Esparaz 11.95 Canada Leap to Barrie 2020
136 Magdalena Pabisz 11.99 Poland Dragon Cubing 2020
136 Riley Dexter 11.99 Australia Turn Around Tassie 2020
138 Farid Mikhailov 12.02 Kazakhstan Sariki in Moscow 2020
138 Jonatan Solheim 12.02 Norway Flatåsen Open 2020
140 Asher Kim-Magierek 12.03 United States UBC Open 2020
140 Benjamín Ochoa 12.03 Peru Lima Cuberano 2020
142 Jose Polorhenzo Aquino 12.04 Philippines Cebu Open 2020
142 Ronak Narang 12.04 India MathSoc Delhi Open 2020
144 Shih-Hao Wang (王士豪) 12.05 Taiwan Taiwan Championship 2020
145 Cheng-Ying Lee (李承穎) 12.06 Taiwan Taiwan Championship 2020
145 Kyle Santucci 12.06 Canada Alberta 5th Anniversary 2020
147 Marco Vorländer 12.08 Germany Annuntia Open 2020
147 Nikita Starodubov 12.08 Belarus Black Pawn in Brest 2020
149 Cameron Miller 12.09 United States Bay Area Speedcubin' 24 2020
150 Andrew Bae 12.10 United States Babylon Winter 2020
151 Kajetan Opach 12.14 Poland LLS III v2 2020
152 Derek Hsieh 12.16 United States UCSD Winter 2020
153 Pedro Alejandro Condo Tellez 12.17 Peru Lima Cuberano 2020
154 Graham Lively 12.20 United States Slow N Steady Winter 2020
155 Danila Ryabinin 12.21 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
155 Sidharth Thachilath Sudheer 12.21 India Amrita Cube Open 2020
157 Jeff Oneil Magallanes Agüero 12.25 Peru A Romper Tu PB Lima 2020
157 Mikus Lembergs 12.25 Latvia Berlin Winter Cubing 2020
157 Ryan Wu 12.25 Canada Canandaigua Winter 2020
157 Taoran Chen (陈陶然) 12.25 China Jieyang Winter 2020
161 Maksym Yeli (Максим Єлі) 12.26 Ukraine CCC Qualification SPB 2020
161 Sei Sugama (洲鎌星) 12.26 Japan Kanazawa Open 2020
163 Danila Rogozhnikov (Данила Рогожников) 12.28 Russia CCC Qualification Kazan 2020
164 Federico Da Fonseca 12.29 Argentina Hernando Summer 2020
164 Heewon Seo 12.29 United States Cubing with Manatees 2020
164 Mohammed Aiman Koli 12.29 India Oculus Cube Open 2020
167 Isaac Langer 12.31 United States SacCubing IX 2020
168 Tommy Kiprillis 12.33 Australia Melbourne Summer 2020
169 John Bacouël 12.36 France Rouen Open 2020
170 Lucas Déglise 12.37 France Chelles Open 2020
171 Peiyan Li (利沛焰) 12.38 China Jieyang Winter 2020
171 Rodrigo Paz Vaca 12.38 Bolivia Villa Rosita 2020
173 Qingbin Chen (陈庆斌) 12.39 China Shenzhen Good Morning 2020
173 Shaun Mack 12.39 United States Slow N Steady Winter 2020
173 Vladislav Kaminskiy 12.39 Belarus Black Pawn in Brest 2020
176 Alexey Zharikov 12.40 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
177 Chris Mills 12.41 United Kingdom Guildford Open 2020
178 Róbert Maróti 12.42 Hungary Osijek Open 2020
179 Joonas Silvennoinen 12.45 Finland Elisa Kulma Open 2020
179 Joshua Feran 12.45 United States North Star Cubing Challenge 2020
181 Joaquin Abarca 12.46 Canada Canandaigua Winter 2020
182 Yue Shen (申粤) 12.47 China Shenzhen Good Afternoon 2020
183 Kenny Zhong 12.50 Canada Washington Championship 2020
184 Kaur Tuule 12.52 Estonia Estonian Open 2020
184 Timur Imanov 12.52 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
186 Juan David Carmona Vásquez 12.53 Colombia Regreso a Clases Bogotá 2020
187 Aryan Chhabra 12.56 India MathSoc Delhi Open 2020
188 Yoo-chan Hong (홍유찬) 12.57 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
189 Olivier Vos 12.59 Netherlands Dutch Masters 2020
189 Raymond Goslow 12.59 United States Country Roads Martinsburg 2020
191 Kunal Oak 12.60 India BU Cube Open 2020
191 Ryland Wilson 12.60 United States MLWGS Winter 2020
191 Shivam Bansal 12.60 India IIT Roorkee Open 2020
194 Samir Homsi 12.61 Turkey Turkish Cubing Tour Ankara 2020
194 Ujjawal Pabreja 12.61 India IIT Roorkee Open 2020
196 Victor Colin 12.62 France Chelles Open 2020
197 Helmer Ewert 12.63 Sweden Popular 'n Blind Flen 2020
197 Nitin Nathan 12.63 United States CMI Tessellate Cube Open 2020
197 Seth Ferry 12.63 Australia Adelaide Summer 2020
200 Derek Tat 12.66 United States Bay Area Speedcubin' 24 2020
200 Viljo Elo 12.66 Finland Helsinki Open 2020
202 Kim Roger Høyland Larsen 12.67 Norway Bergen Open 2020
202 Mika Smulders 12.67 Netherlands Dutch Masters 2020
204 Austin Chuong 12.70 Canada UBC Open 2020
204 Daniel Karnaukh 12.70 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
204 Fabio Schwandt 12.70 United Kingdom Guildford Open 2020
207 Jiayu Wang (王佳宇) 12.73 China Shenzhen Good Morning 2020
208 Caleb Clark 12.74 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
209 Cian-Jyun Yang (楊謙君) 12.80 Taiwan Taiwan Championship 2020
209 Nithin Babu 12.80 India CMI Tessellate Cube Open 2020
209 Noah Swor 12.80 United States Cubing with Manatees 2020
212 Zhao-Zhe Zhong (鍾肇哲) 12.81 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
213 Darren Johan 12.84 Indonesia Jakarta Mini Open 2020
214 Heidi Chan 12.85 United States Bay Area Speedcubin' 24 2020
215 Eli Jay 12.87 United Kingdom Guildford Open 2020
215 Pierre Meunier 12.87 France Chelles Open 2020
217 Muhammed Shehzad Khan 12.88 India Amrita Cube Open 2020
217 Ulrik Bredland 12.88 Norway Sandnes Open 2020
219 Alexey Kislovskiy 12.89 Russia CCC Qualification Kazan 2020
219 Jan Zych 12.89 Poland Dragon Cubing 2020
219 Noah Kraft 12.89 Germany Frankfurt Cube Days 2020
222 Pablo Contreras 12.90 France Chelles Open 2020
223 Carlos Méndez García-Barroso 12.92 Spain UCLM Cuenca Open 2020
224 Daniel Greigg 12.97 United States Slow N Steady Winter 2020
225 Adriano Matoba Lipski 12.98 Brazil Summer Kube Vila Velha 2020
225 Danil Antoniu (Данил Антониу) 12.98 Russia CCC Qualification Kazan 2020
227 Anders Berggren 13.00 Sweden Popular 'n Blind Flen 2020
228 Gabriel Santiago Velez Gonzalez 13.02 Colombia Regreso a Clases Bogotá 2020
229 Alwin Rölz 13.05 Switzerland Swisscubing Cup II 2020
230 Mahith Bandi 13.06 United States Frisco Liberty Cubing 2020
230 Richard Jay S. Apagar 13.06 Philippines SacCubing IX 2020
232 Jukka Geisler 13.07 Germany Franconia Winter 2020
232 Roger Zeng 13.07 United States Northern Neck Winter 2020
234 Arush Singh 13.08 India BU Cube Open 2020
235 Michał Krasowski 13.09 Poland PST LLS Lublin 2020
236 Anael Champion 13.11 France Rouen Open 2020
237 Biel Salmons Gonzalez 13.12 Spain Vedruna Balaguer Open 2020
237 Jinseo Hong 13.12 Republic of Korea Babylon Winter 2020
239 Anthony Lafourcade 13.14 France Rouen Open 2020
239 Ivan Lew Yi Wen (刘义文) 13.14 Malaysia Basel Open 2020
241 Mo Zhou (周沫) 13.15 China Shenzhen Good Morning 2020
241 Ryan Pin Harry 13.15 Mauritius Canandaigua Winter 2020
243 Will Hamilton 13.18 United States UCSD Winter 2020
244 Ibrahim Khanani 13.19 United States Country Roads Martinsburg 2020
244 Loic Chiang 13.19 Singapore Enjoyable Sydney Gathering 2020
244 Lucas O'Connell 13.19 New Zealand New Zealand Nationals 2020
247 Jakub Hamkało 13.23 Poland LLS III v2 2020
248 Jacob Chambers 13.24 United Kingdom Fontwell Open 2020
248 Jode Brewster 13.24 Australia Turn Around Tassie 2020
250 Andy Gong 13.26 Australia Bendigo Cube Blitz 2020
250 Twan Dullemond 13.26 Netherlands Dutch Masters 2020
252 Dmitry Gundin 13.27 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
252 Julen Simón Iriarte 13.27 Spain Getafe Continúa 2020
252 Yuan-Jyun Shih (施元鈞) 13.27 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
255 Filip Nilsen 13.28 Norway Sandnes Open 2020
255 Manuel Bühler 13.28 Switzerland Basel Open 2020
255 Yannic Waser 13.28 Switzerland Basel Open 2020
255 Yibo Wang (王奕博) 13.28 China Ordos Winter 2020
259 Huston Vu-Duc 13.29 Russia SPB Muffin 2020
259 Joseph Lau 13.29 Malaysia Melbourne Summer 2020
261 Blake Thompson 13.30 United States Imagination Station 2020
262 Ronald Fernando Remuzgo Salazar 13.31 Peru A Romper Tu PB Lima 2020
263 Harrison Marsden 13.33 New Zealand New Zealand Nationals 2020
263 Lauren Phung 13.33 United States Country Roads Martinsburg 2020
265 Jake Klassen 13.34 Canada Alberta 5th Anniversary 2020
265 Vadzim Smirnou 13.34 Belarus Black Pawn in Brest 2020
267 Wilhelm Kilders 13.35 Germany Frankfurt Cube Days 2020
268 Noah Stelting 13.36 Canada UBC Open 2020
268 Trang Bảo Minh 13.36 Vietnam Ha Noi Summer 2020
270 Arkadiusz Abramowski 13.37 Poland PST LLS Lublin 2020
270 Francisco Hamlin 13.37 Argentina Star Cubing Nijmegen 2020
270 Trần Đình Anh 13.37 Vietnam Ha Noi Summer 2020
270 Vladislav Kozhin 13.37 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
274 Mark Pimenov (Марк Пименов) 13.39 Russia Siberia Open 2020
275 Ainesh Sevellaraja 13.40 Malaysia Fontwell Open 2020
276 Lautaro Germaniez 13.42 Argentina UTN Bisiesto 2020
277 Stanley Wang 13.43 Canada Leap to Barrie 2020
278 Daniel Wallin 13.45 Sweden Popular 'n Blind Flen 2020
278 Jaden Burkhardt 13.45 United States Mudd Winter 2020
280 Jason White 13.46 United States Washington Championship 2020
280 Jinxuan Ni (倪锦旋) 13.46 China Jieyang Winter 2020
280 Piero Sebastian Sanchez Hilario 13.46 Peru Lima Cuberano 2020
280 Szabolcs Szántai 13.46 Hungary Budapest Open 2020
280 Viktor Kalmar 13.46 Austria Budapest Open 2020
285 Alexis Rodrigo Cazu Mendoza 13.48 Mexico Pitic Open 2020
285 Daniel Vædele Egdal 13.48 Denmark DSF Generalforsamlingen 2020
287 Simon Kellum 13.50 United States Copper Country Winter 2020
288 Gabriel Alejandro Orozco Casillas 13.51 Mexico Pitic Open 2020
288 Karina Grandjean Beck 13.51 Denmark DSF Generalforsamlingen 2020
288 Pahul Singh 13.51 Canada Alberta 5th Anniversary 2020
288 Ryan Driscoll 13.51 Australia Melbourne Summer 2020
292 Matthew Arca 13.52 United States UCSD Winter 2020
292 Phillip Lewicki 13.52 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
292 Sebastian Werb 13.52 Germany Frankfurt Cube Days 2020
295 Angel Jesus Panebra Rodriguez 13.53 Peru Lima Cuberano 2020
296 Juan Camilo Rueda Moreno 13.54 Colombia Regreso a Clases Bogotá 2020
297 Ace Djun T. Aguirre Jr. 13.56 Philippines Sana OLL Cubing 2020
297 Luke Burong 13.56 Australia Perth Puzzle Party 2020
297 Vincent Chen 13.56 United States Frisco Liberty Cubing 2020
297 Zayn Khanani 13.56 United States Northern Neck Winter 2020
301 Xianjing Wang (王先靖) 13.57 China Shenzhen Good Morning 2020
302 Brandon Lin 13.58 United States Country Roads Martinsburg 2020
302 Tu Pham 13.58 Vietnam Adelaide Summer 2020
304 Rasmus Stub Detlefsen 13.59 Denmark Greve Gymnasium 2020
305 Brayden Wroten 13.61 United States Colorado Springs Winter 2020
305 Genaro Sahib Leguizamon 13.61 Argentina Hernando Summer 2020
305 Mitchell Lane 13.61 United States Colorado Springs Winter 2020
308 Nguyễn Quốc Nam 13.64 Vietnam Ha Noi Summer 2020
308 Oliver Jenks 13.64 New Zealand New Zealand Nationals 2020
310 Yihuan Wang (王弈欢) 13.66 China Jieyang Winter 2020
311 Dylan Wang 13.67 Canada UBC Open 2020
312 Akash Rupela 13.68 India BU Cube Open 2020
313 Brennen Lin 13.69 Canada Leap to Barrie 2020
313 Michał Mlostek 13.69 Poland LLS III v2 2020
315 Jakob Schöley 13.71 Germany Frankfurt Cube Days 2020
316 DongSu Park (박동수) 13.74 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
316 Wilson Alvis (陈智胜) 13.74 Indonesia Jakarta Mini Open 2020
318 Arthur Garcin 13.75 France Istres Open 2020
318 Callum Hales-Jepp 13.75 United Kingdom Swisscubing Cup I 2020
318 Milo Black 13.75 United States PDX Cubing for Causes 2020
318 Tom Stanton-Barnett 13.75 New Zealand New Zealand Nationals 2020
322 Kari Hyttinen 13.76 Finland Helsinki Open 2020
323 Christian König 13.78 Germany Frankfurt Cube Days 2020
324 Kirill Litvinov 13.79 Russia SPB Muffin 2020
325 Justin He 13.80 Australia Going to The Gong 2020
325 Miguel Gonzaga 13.80 Philippines Sana OLL Cubing 2020
325 Przemysław Rogalski 13.80 Poland GLS Gdynia 2020
328 Elvin Thorsen 13.81 Sweden Popular 'n Blind Flen 2020
328 Hargun Singh Tikku 13.81 India MathSoc Delhi Open 2020
330 Mason Langenderfer 13.82 United States Imagination Station 2020
331 Ihor Sukhovatenko (Ігор Суховатенко) 13.83 Ukraine PST LLS Lublin 2020
331 Kacper Rafalski 13.83 Poland GLS Gdynia 2020
331 Marcus Moberg 13.83 Sweden Södertälje New Year 2020
334 Meng-Yi Li (李孟一) 13.84 Taiwan Taiwan Championship 2020
335 Nguyễn An Phong 13.85 Vietnam Ha Noi Summer 2020
336 Ruslan Kazin (Руслан Казин) 13.86 Kazakhstan NIS Aktobe Cube Days 2020
337 Adrien Auvray Matyn 13.88 New Zealand New Zealand Nationals 2020
337 Michael Young 13.88 United States Mudd Winter 2020
339 Elijah Brown 13.89 United States UCSD Winter 2020
339 Marcos Meibel Corral Murillo 13.89 Mexico Pitic Open 2020
341 Walter Dominguez Giron 13.93 Peru A Romper Tu PB Lima 2020
342 Cheng-Ru Yang 13.94 New Zealand New Zealand Nationals 2020
342 Sujai Shakthivel 13.94 India CMI Tessellate Cube Open 2020
344 Agustín Bernasconi 13.95 Argentina Hernando Summer 2020
344 Stian Nystad Østli 13.95 Norway Sandnes Open 2020
346 Burak Erdil Biçer 13.96 Turkey Turkish Summer 2020
347 Gael Augusto Lapeyre 13.98 Argentina UTN Bisiesto 2020
347 Tyler Robinson 13.98 United States North Star Cubing Challenge 2020
349 Anish Rajesh 13.99 India CMI Tessellate Cube Open 2020
349 Jonathan Kaliffe 13.99 Australia Going to The Gong 2020
351 Jack Pfeifer 14.00 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
351 Manuel Prieto de Antón 14.00 Spain UCLM Cuenca Open 2020
351 Trịnh Quang Dũng 14.00 Vietnam Ha Noi Summer 2020
351 Yu Li (李昱) 14.00 China Jieyang Winter 2020
355 Christopher Connolly 14.01 Canada Frisco Liberty Cubing 2020
355 Ömer Çetinkaya 14.01 Turkey Bursa Fall 2020
357 Andrey Kolevatykh (Андрей Колеватых) 14.02 Russia Tyumen Cube Fest 2020
358 Jostin Alvarez 14.03 Costa Rica Score Cube Day 2020
358 Yonghua Xie (解永华) 14.03 China Ordos Winter 2020
360 Yu Sajima (佐島優) 14.05 Japan Kanazawa Open 2020
361 Jasmine Mapatac 14.08 United States Slow N Steady Winter 2020
362 Michael Nielsen 14.09 United States Northern Neck Winter 2020
363 Sean Moran 14.10 United Kingdom Guildford Open 2020
363 Walker Welch 14.10 United States Copper Country Winter 2020
365 Jason Tan 14.11 Indonesia Jakarta Open 2020
365 Jonathan Mauroy 14.11 Belgium Annuntia Open 2020
367 Jungwoo Ha (하정우) 14.12 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
368 Edward Lin 14.13 United States Bay Area Speedcubin' 24 2020
368 Naman Jain 14.13 India Quark Cubix Challenge 2020
368 Owen Chester 14.13 United States MLWGS Winter 2020
368 Rafał Waryszak 14.13 Poland PST Biłgoraj 2020
372 Calix Tang 14.14 United States SacCubing IX 2020
372 Gianfranco Camones Caycho 14.14 Peru Lima Cuberano 2020
374 Ben Kirby 14.15 New Zealand New Zealand Nationals 2020
375 Ahmet Çınar Ablak 14.16 Turkey Ankara Fall 2020
375 Andrew Nathenson 14.16 United States UCSD Winter 2020
375 Jan Bentlage 14.16 Germany Berlin Winter Cubing 2020
375 Leonard Wetzel 14.16 Germany Getafe Continúa 2020
375 Lim Hung (林弘) 14.16 Malaysia Medan Lunar New Year 2020
380 Daniel Cano Salgado 14.18 Colombia CUDES Cali 2020
381 Ethan Davis 14.22 United States Washington Championship 2020
381 Jr-Wei Jang (張智瑋) 14.22 Taiwan Taiwan Championship 2020
383 Callum McArthur-Mortell 14.24 Finland Helsinki Open 2020
383 Dominik Fürer 14.24 Switzerland Basel Open 2020
383 Lachlan Stephens 14.24 Australia Perth Puzzle Party 2020
386 Tyler Howlett 14.25 United States Reno Winter 2020
387 Daeshunn Eli Balisi 14.26 Philippines Cebu Open 2020
387 Darya Belonogova 14.26 Russia Izhevsk Winter Cube 2020
387 Habin Kim (김하빈) 14.26 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
390 Will Gurnett 14.27 Australia Melbourne Summer 2020
391 Yuxuan Guo (郭雨轩) 14.29 China Jieyang Winter 2020
392 Alejandro Marze Rossel 14.30 Bolivia Villa Rosita 2020
392 Alexander Tenev 14.30 United States Bay Area Speedcubin' 24 2020
392 Roan Paone 14.30 Canada Leap to Barrie 2020
395 Joey Saia 14.31 United States Leap to Barrie 2020
396 Erik Kippus 14.33 Estonia Estonian Open 2020
396 Lev Golub (Лев Голуб) 14.33 Ukraine CCC Qualification SPB 2020
398 Aiden Dajun Kim 14.34 Canada Alberta 5th Anniversary 2020
399 Ho Hsieh (謝合) 14.35 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
399 Wojciech Knott 14.35 Poland GLS Gdynia 2020
401 Mert Sağdınç 14.36 Turkey İzmir Open 2020
401 Phan Trọng Nghĩa 14.36 Vietnam Ha Noi Summer 2020
403 David Serban Enescu 14.38 Romania Getafe Continúa 2020
404 Bill Hammill 14.39 United Kingdom Manchester Open 2020
405 Shuto Ueno (上野柊斗) 14.41 Japan Kanazawa Open 2020
406 Pranav Prabhu 14.42 India CMI Tessellate Cube Open 2020
407 Oliver Castledine 14.43 United Kingdom Guildford Open 2020
407 Owen de Heer 14.43 Netherlands Dutch Masters 2020
409 Ari Randers-Pehrson 14.44 United States Country Roads Martinsburg 2020
409 Derek Bennett 14.44 United States Canandaigua Winter 2020
409 Hussain Iqbal 14.44 United Kingdom Manchester Open 2020
412 Katie Hull 14.45 United States Cubing with Manatees 2020
413 Berk Rende 14.47 Turkey Turkish Cubing Tour Ankara 2020
414 Alexis Fedeler 14.48 Germany Frankfurt Cube Days 2020
414 Dmitry Matthew Yaquinto 14.48 Russia Vladivostok Spring 2020
414 Jiazheng Zhao (赵家正) 14.48 China SacCubing IX 2020
414 Xinyun Chen (陈新运) 14.48 China Ordos Winter 2020
418 Conlan Trace 14.50 United States Country Roads Martinsburg 2020
418 Fangrui Zeng (曾方锐) 14.50 China Ordos Winter 2020
418 Hadyan Jade Santosa 14.50 Indonesia Jakarta Open 2020
421 Semen Artyukhov 14.51 Russia Sariki in Moscow 2020
422 Hoàng Hà Thủy Tiên 14.52 Vietnam Ha Noi Summer 2020
422 Julian Bürgi 14.52 Switzerland Swisscubing Cup IV 2020
422 Sambhav Bhalla 14.52 India BU Cube Open 2020
422 Seath Margatinez 14.52 Philippines General Santos City Open 2020
426 Daniel C. Bedoya 14.53 Bolivia Villa Rosita 2020
426 Ronald Su Chiang 14.53 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
428 Naglis Peciulis 14.54 Lithuania Guildford Open 2020
429 Daan Baartmans 14.55 Netherlands CUDES Cali 2020
430 Varunraj Jothiraj 14.56 India Dalhousie Leap Year 2020
431 Celine Tran 14.57 Norway Flatåsen Open 2020
431 Justin Barker 14.57 United States Mudd Winter 2020
433 Robert Antal 14.58 Netherlands Annuntia Open 2020
434 Jesus Daniel Pache Bastardo 14.59 Dominican Republic Santo Domingo Winter 2020
434 Leandro Martín López 14.59 Argentina UTN Bisiesto 2020
434 Mattia Galentino 14.59 Italy Salento Cubing Open 2020
437 Shubham Maharana 14.60 India Oculus Cube Open 2020
438 Aedan Loughran 14.61 Canada Downtown Vancouver Winter 2020
438 Philipp Roth 14.61 Germany Berlin Winter Cubing 2020
440 Mathias Søndergaard Byrne 14.62 Denmark Greve Gymnasium 2020
440 Neel Gore 14.62 United States UCSD Winter 2020
442 Bartosz Karpiński 14.63 Poland LLS III v2 2020
443 Wojciech Szatanowski 14.65 Poland Södertälje New Year 2020
444 Marcel Ručigaj 14.67 Slovenia Osijek Open 2020
444 Varun Mohanraj 14.67 United States SacCubing IX 2020
446 Jason Ostdiek 14.69 United States SacCubing IX 2020
447 Naufal Aqil Himawan 14.70 Indonesia Jakarta Open 2020
447 Yang Cai (蔡扬) 14.70 China Shenzhen Good Afternoon 2020
447 Yu Tang (唐语) 14.70 China Jieyang Winter 2020
450 Denis Gromov (Денис Громов) 14.71 Russia Tyumen Cube Fest 2020
451 Urho Kinnunen 14.73 Finland Elisa Kulma Open 2020
452 Aiden Bartlett 14.75 United States UBC Open 2020
452 Ethan Rusnak 14.75 Canada UBC Open 2020
452 Kieran Murphy 14.75 Australia Melbourne Summer 2020
452 Laura Holzhauer 14.75 Germany Franconia Winter 2020
456 Phillip Maxwell 14.76 Indonesia Jakarta Mini Open 2020
457 Zhourun Yang (杨周润) 14.77 China Jieyang Winter 2020
458 Hailun Su (苏海伦) 14.78 China Jieyang Winter 2020
458 Luis Kleinheinz 14.78 Germany Frankfurt Cube Days 2020
460 Amelia Krieg 14.80 United States Country Roads Martinsburg 2020
460 Haichuan Du (杜海川) 14.80 China Guildford Open 2020
460 Haoxiang Zhao (赵昊翔) 14.80 China Ordos Winter 2020
463 Magnus Patrick Kanstrup 14.82 Denmark Lonely Denmark 2020
464 Linus Buck 14.84 Germany Basel Open 2020
465 Michał Halczuk 14.85 Poland PST LLS Lublin 2020
465 Niko Ronkainen 14.85 Finland Helsinki Open 2020
467 Muhammad Faeyza Koda 14.86 Indonesia Jakarta Mini Open 2020
468 Chengxiang Cui (崔程翔) 14.87 China Jieyang Winter 2020
469 Diego Alfonso 14.88 France Swisscubing Cup IV 2020
469 Erick Tian 14.88 Canada Northern Neck Winter 2020
471 Ilona Ansel 14.89 France Savoie Open 2020
471 Micah Wingfield 14.89 United States MLWGS Winter 2020
473 Peter Grassard 14.91 France Chelles Open 2020
473 Sumanth Chandrupatla 14.91 United States Cubing with Manatees 2020
475 Krischal Dhungel 14.92 Nepal BhanuBhakta Cube Open 2020
475 Nitheesh Kumar Elangovan 14.92 India CMI Tessellate Cube Open 2020
477 Pavel Mesyatsev 14.93 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
478 Angelo Cruz 14.95 United States SacCubing IX 2020
478 Kymberlyn Calderon 14.95 United States Babylon Winter 2020
480 Bartłomiej Owczarek 14.97 Poland Dragon Cubing 2020
480 Shantanu Awale 14.97 India Oculus Cube Open 2020
482 Daniel Sheppard 14.98 United Kingdom Fontwell Open 2020
483 Sergey Mironchenkov 14.99 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
484 Abinav Chennupati 15.00 Australia Going to The Gong 2020
485 Justin John Navarro 15.02 Philippines General Santos City Open 2020
486 Zhibo Xuan (禤志博) 15.03 China Jieyang Winter 2020
487 John Mharl Almacin 15.05 Philippines General Santos City Open 2020
487 Josias Milan Sirpa Pinto 15.05 Bolivia Villa Rosita 2020
487 Maggie Clark 15.05 United States Slow N Steady Winter 2020
490 Joel Cetra 15.06 Germany Frankfurt Cube Days 2020
491 Donghong Lin (林东泓) 15.07 China Jieyang Winter 2020
491 Mauro Moises López 15.07 Spain Vedruna Balaguer Open 2020
493 Egor Varvarichev (Егор Варваричев) 15.08 Russia SPB Muffin 2020
493 Wayne Pi 15.08 Taiwan Taiwan Championship 2020
493 William Lu (呂宇綸) 15.08 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
496 Lacey Dilworth 15.09 United States SacCubing IX 2020
497 Mark Ostrom 15.10 United Kingdom Guildford Open 2020
497 Naren Ramesh 15.10 India CMI Tessellate Cube Open 2020
499 Benjamin Christie 15.11 United States Northern Neck Winter 2020
500 Benedek Zimányi 15.12 Hungary Budapest Open 2020
500 Paul Mahvi 15.12 United States Mudd Winter 2020
502 Azhar Virani 15.13 United States Frisco Liberty Cubing 2020
502 Henfry De Los Santos 15.13 Dominican Republic Santo Domingo Winter 2020
504 Adrián Martínez Macías 15.14 Spain Getafe Continúa 2020
505 Sam Ellis 15.15 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
506 Siddhant Luniya 15.16 India CMI Tessellate Cube Open 2020
507 John Gabriel Uy 15.17 Philippines Sana OLL Cubing 2020
508 Bhavya Goyal 15.18 India Oculus Cube Open 2020
508 Islam Kitiev 15.18 Russia Sariki in Moscow 2020
510 Kyeongmin Choi 15.19 Republic of Korea Mudd Winter 2020
510 Quinten Aerbeydt 15.19 Belgium Annuntia Open 2020
510 Vishnu Jayan 15.19 India Amrita Cube Open 2020
513 Keener Zamudio Jambo 15.20 Peru A Romper Tu PB Lima 2020
513 Salon Ngakhushi 15.20 Nepal BhanuBhakta Cube Open 2020
515 Alexandre Carlier 15.21 France Rouen Open 2020
516 Sukant Koul 15.22 India MathSoc Delhi Open 2020
517 Angel Armando Jaime Sánchez 15.23 Mexico Pitic Open 2020
517 Gábor Slezák 15.23 Hungary Budapest Open 2020
519 Ammar Shahid 15.25 India IIT Roorkee Open 2020
519 Sergio Minaya Pimentel 15.25 Peru A Romper Tu PB Lima 2020
521 Diego Iglesias Godoy 15.26 Bolivia Villa Rosita 2020
522 Carlos Rill Garcia 15.27 Mexico Pitic Open 2020
522 Timothy Castle 15.27 United States Washington Championship 2020
524 Aziz Olzhagali (Азиз Олжагали) 15.28 Kazakhstan NIS Aktobe Cube Days 2020
524 Clément Cherblanc 15.28 France Mémorial François Courtès 2020
526 Krish Shah-Nathwani 15.29 United States Babylon Winter 2020
526 Marlom Messias dos Santos 15.29 Brazil Pequi Open 2020
528 Hua-Ting Lee (李華庭) 15.30 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
529 Eduardo Gabriel Silva Bezerra 15.31 Brazil Manaus Plaza Open 2020
529 Paris Dorn 15.31 Canada Alberta 5th Anniversary 2020
529 Roy Lee 15.31 United States Country Roads Martinsburg 2020
532 Stanley Chapel 15.32 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
533 Aarav Gandhi 15.33 India Oculus Cube Open 2020
534 Michael Larsen 15.35 United States SacCubing IX 2020
534 Nicholas Daneshvari 15.35 United States Slow N Steady Winter 2020
536 Jonathan Blöcher 15.36 Germany Frankfurt Cube Days 2020
536 Kai Roff 15.36 United Kingdom Guildford Open 2020
536 Takayuki Tanaka (田中隆喜) 15.36 Japan Kanazawa Open 2020
539 Abdelhak Kaddour 15.37 France Chelles Open 2020
539 Shu-Yii Luo (駱書翊) 15.37 Taiwan Taiwan Championship 2020
541 Cheung-Hao Tu 15.38 United Kingdom Guildford Open 2020
541 David Vujasić 15.38 Croatia Osijek Open 2020
541 Eduard Esteban García Domínguez 15.38 Colombia CUDES Cali 2020
541 Fletcher Berry 15.38 United States Frisco Liberty Cubing 2020
545 Erik Akkersdijk 15.39 Netherlands Berlin Winter Cubing 2020
546 Ryan Pilat 15.40 United States Frisco Liberty Cubing 2020
547 Alexander Tosting 15.43 Sweden Popular 'n Blind Flen 2020
547 Charles Jerome 15.43 United States Slow N Steady Winter 2020
547 Izan Cantero Herrera 15.43 Spain Bendigo Cube Blitz 2020
547 Nathan Wu 15.43 United States SacCubing IX 2020
547 Nguyễn Thiện Minh 15.43 Vietnam Ha Noi Summer 2020
552 Huang-Bang Fang (房黃邦) 15.44 Taiwan Taiwan Championship 2020
553 Gergely Sipos 15.45 Hungary Budapest Open 2020
553 Joshua Hounslow 15.45 Australia Perth Puzzle Party 2020
553 Liam Highducheck 15.45 Australia Going to The Gong 2020
556 Abhay Gupta 15.46 India IISERM Cube Open 2020
556 Erik Shakirov 15.46 Russia CCC Qualification Kazan 2020
556 Lukas Noel 15.46 Sweden Södertälje New Year 2020
559 Liam Chen 15.47 United States Northern Neck Winter 2020
559 Sandeep Rajaram 15.47 India CMI Tessellate Cube Open 2020
561 Bryce Maragni 15.48 United States Cubing with Manatees 2020
561 Milhouse Gibbons-Paul 15.48 United Kingdom Fontwell Open 2020
561 Nguyễn Ngọc Thịnh 15.48 Vietnam Ha Noi Summer 2020
561 Sheldon Rego 15.48 India Oculus Cube Open 2020
565 Gert Kevin Aamisepp 15.50 Estonia Estonian Open 2020
566 Henry Lichner 15.52 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
566 Maksim Zemtšihhin 15.52 Estonia Estonian Open 2020
568 Arisandra Soo 15.53 Australia Turn Around Tassie 2020
568 Jared Balassaitis 15.53 United States Cubing with Manatees 2020
570 Laura Mellier 15.54 Switzerland Swisscubing Cup IV 2020
570 Marco Yang 15.54 Canada Leap to Barrie 2020
572 Zeke Mackay 15.55 United States North Star Cubing Challenge 2020
573 Adam Walker 15.58 United States UCSD Winter 2020
573 Anatole Volongo 15.58 France Lonely Denmark 2020
573 Kenneth Tran 15.58 Norway Sandnes Open 2020
573 Zavian Valedon 15.58 United States Slow N Steady Winter 2020
577 Sameer Chawla 15.60 United States Slow N Steady Winter 2020
578 Elias Meynckens 15.61 Belgium Annuntia Open 2020
578 Lauri Korhonen 15.61 Finland Helsinki Open 2020
578 Ray Zhang (张灏睿) 15.61 Australia Bendigo Cube Blitz 2020
578 Shao-Yu Hu (胡紹宇) 15.61 Taiwan Taiwan Championship 2020
582 Garret von Gaffron 15.62 Germany Frankfurt Cube Days 2020
582 Jonathan Charlesworth 15.62 Australia Perth Puzzle Party 2020
584 Sebastian Virág 15.63 Canada Leap to Barrie 2020
585 Aleksandr Nedelko 15.64 Russia Vladivostok Spring 2020
585 Marcin Stachura 15.64 Poland GLS Gdynia 2020
585 Rūdolfs Vīnkalns 15.64 Latvia PST LLS Lublin 2020
588 Francisco Moraes Mandalozzo 15.66 Brazil Summer Kube Vila Velha 2020
588 Mattheo de Wit 15.66 Netherlands Annuntia Open 2020
590 James Hildreth 15.67 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
591 Barna Őri 15.68 Hungary Budapest Open 2020
592 Christian Beemelmann 15.69 Germany Frankfurt Cube Days 2020
592 David Lim 15.69 New Zealand Manchester Open 2020
592 Mateo Fontecha Rodriguez 15.69 Colombia San Martín Cubea 2020
595 Christopher Olson 15.70 United States North Star Cubing Challenge 2020
595 James Donahue 15.70 United States Babylon Winter 2020
595 Marvin Orlando Salguero Pardo 15.70 Bolivia Villa Rosita 2020
595 Phạm Đức Phước 15.70 Vietnam Ha Noi Summer 2020
595 Zak Kenny 15.70 Australia Perth Puzzle Party 2020
600 Jerome Lam 15.71 Canada UBC Open 2020
601 Oscar Watson 15.73 Australia Adelaide Summer 2020
601 Sirun Wu (吴思润) 15.73 China Shenzhen Good Morning 2020
603 Vladimir Fedorov 15.75 Russia CCC Qualification Kazan 2020
604 Cale Schoon 15.77 United States North Star Cubing Challenge 2020
604 Jonathan Tilahun 15.77 United States MLWGS Winter 2020
604 Waden Cho 15.77 United States Slow N Steady Winter 2020
607 Jules Desjardin 15.78 France Chelles Open 2020
607 Justin Choi 15.78 United States Northern Neck Winter 2020
607 Mikhail Chernobrivets (Михаил Чернобривец) 15.78 Russia Siberia Open 2020
607 Nicos Ahlgrimm 15.78 Germany Berlin Winter Cubing 2020
607 Ting-Xian Lin (林廷縣) 15.78 Taiwan Taiwan Championship 2020
612 Malte Ihlefeld 15.80 Germany Berlin Winter Cubing 2020
613 Benjamin Gottschalk 15.81 United States UBC Open 2020
614 Nicolas Køster Christensen 15.82 Denmark Lonely Denmark 2020
615 Bence Barát 15.83 Hungary Budapest Open 2020
616 Lev Aronov 15.84 Russia Ural Winter 2020
617 Dan Axel Gonzales Quispe 15.85 Peru Glorioso San Carlos 2020
617 Graeme Watt 15.85 Canada Dalhousie Leap Year 2020
619 Conor Sullivan 15.86 Australia Bendigo Cube Blitz 2020
619 Daniel Josué Sandí Alvarado 15.86 Costa Rica Score Cube Day 2020
621 Bartłomiej Krokos 15.87 Poland LLS II 2020
621 Ben Stokes 15.87 United Kingdom Manchester Open 2020
623 Bobby Mapp 15.88 United States MLWGS Winter 2020
623 Vladimir Tikhonenko (Владимир Тихоненко) 15.88 Russia Tyumen Cube Fest 2020
625 Dominic Lumsden 15.89 United Kingdom Fontwell Open 2020
625 Ian Southa 15.89 United States North Star Cubing Challenge 2020
625 Jules Créteur 15.89 France Annuntia Open 2020
628 Peter Greninger 15.90 United States PDX Cubing for Causes 2020
629 Kristian Holme 15.92 Norway Flatåsen Open 2020
629 Yun-Ju Hsieh (謝昀儒) 15.92 Taiwan UBC Open 2020
631 Gabriel Lincon Souza 15.94 Brazil Summer Kube Vila Velha 2020
631 Rodrigo Burone 15.94 Uruguay Montevideo Bisiesto 2020
633 James Molloy 15.96 United Kingdom Guildford Open 2020
634 Alexander Eckinger 15.97 United States Bay Area Speedcubin' 24 2020
635 Yiğit Eren Bakır 15.98 Turkey Ankara Fall 2020
636 Dániel Varga 15.99 Hungary Budapest Open 2020
636 Isaac Vergara Castillo 15.99 Mexico Centauros Open 2020
636 Joseph Daniel Blas Sanchez 15.99 Bolivia Villa Rosita 2020
636 Nicolás Shwkyng Monroy 15.99 Colombia Regreso a Clases Bogotá 2020
640 Reinier Schippers 16.00 Netherlands Dutch Masters 2020
640 Tommy Szeliga 16.00 United States MLWGS Winter 2020
640 Yusuf Ragab 16.00 United States North Star Cubing Challenge 2020
643 Jan Jabłoński 16.01 Poland GLS Gdynia 2020
644 Myles Jarman 16.02 Australia Bendigo Cube Blitz 2020
645 Đặng Trần Diễn 16.03 Vietnam Ha Noi Summer 2020
646 Frederico Canal Gomes 16.04 Brazil Pequi Open 2020
646 Yen-Pin Xiao (蕭彥平) 16.04 Taiwan Taiwan Championship 2020
648 Mark Nie 16.05 Canada Alberta 5th Anniversary 2020
649 Kevin Antony Tello Delgado 16.06 Peru A Romper Tu PB Lima 2020
650 Anatoly Turenko (Анатолий Туренко) 16.08 Russia SPB Muffin 2020
651 Abhijeet Ghodgaonkar 16.10 India IISERM Cube Open 2020
651 Ramses Amaya 16.10 Colombia Regreso a Clases Bogotá 2020
653 Diego Serrano Martínez 16.12 Spain Getafe Continúa 2020
653 Sebastian Outh-Aut 16.12 Australia Perth Puzzle Party 2020
655 Clément Boyer 16.13 France Mémorial François Courtès 2020
655 Devin Corr-Robinett 16.13 United States SacCubing IX 2020
655 Henrik Buus Aagaard 16.13 Denmark Danish Championship 2020
658 Jack Manuel 16.14 Canada Downtown Vancouver Winter 2020
658 Stephen Viray 16.14 United States Babylon Winter 2020
658 William Harris 16.14 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
661 Arhaan Sareen 16.15 Canada Michigan Cubing Club Alpha 2020
661 Daniel King 16.15 United States Mudd Winter 2020
663 Katie Davies 16.16 United Kingdom Guildford Open 2020
663 Leo Lindqvist 16.16 Sweden Popular 'n Blind Flen 2020
665 Jerry Jiang 16.17 New Zealand New Zealand Nationals 2020
666 Lee Stanton-Barnett 16.18 New Zealand New Zealand Nationals 2020
667 Cheng-Wei Lin (林政鍏) 16.19 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
667 Sho Nishino (西野翔) 16.19 Japan Kanazawa Open 2020
669 Gaojian Pan (潘高健) 16.20 China Jieyang Winter 2020
669 Junxi Jian (简隽希) 16.20 China Jieyang Winter 2020
669 Travis Walls 16.20 United States Cubing with Manatees 2020
672 Bogdan Dovbysh 16.21 Belarus Black Pawn in Brest 2020
672 Diego Alejandro Casas Jimenez 16.21 Colombia CUDES Cali 2020
672 Lev Maslov 16.21 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
672 Theo Mayer 16.21 Switzerland Basel Open 2020
676 Ilyas Arystanbekov (Ильяс Арыстанбеков) 16.22 Kazakhstan NIS Aktobe Cube Days 2020
676 Kamal Kandpal 16.22 Canada Alberta 5th Anniversary 2020
676 Luis Angel Contreras Ospina 16.22 Colombia San Martín Cubea 2020
679 Alan Zhao 16.24 Australia Perth Puzzle Party 2020
679 Javid Nabizade 16.24 Azerbaijan Warden of the West 2020
679 Mihály Horváth 16.24 Hungary Budapest Open 2020
682 Bence Kiácz 16.25 Hungary Budapest Open 2020
683 Antonio López 16.26 Spain Iruña Open 2020
684 Cendy Cahyo Rahmat 16.29 Indonesia PSKG Premiere Cubing 2020
684 Michał Bogdan 16.29 Poland GLS Gdynia 2020
686 Jack Mennie 16.30 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
687 Ilya Sokolov 16.31 Russia Vladivostok Spring 2020
687 Mehul Kujur 16.31 India Cubing In Ranchi 2020
689 Jihu Mun 16.32 United States Babylon Winter 2020
690 Clément Burgevin 16.33 France Chelles Open 2020
690 Louis-Marie Ratto 16.33 France Chelles Open 2020
690 Nikita Malykhin (Никита Малыхин) 16.33 Russia SPB Muffin 2020
690 Piotr Olszewski 16.33 Poland PST Biłgoraj 2020
694 Aaron Paskow 16.34 United States SacCubing IX 2020
694 Carson Deibert 16.34 Canada Alberta 5th Anniversary 2020
694 DongHwan Lim (임동환) 16.34 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
694 Junqi Feng (冯骏骐) 16.34 China Melbourne Summer 2020
694 Justus Danielsen 16.34 United States Northern Neck Winter 2020
694 Kirby Jay Caragan 16.34 Philippines General Santos City Open 2020
700 Carter Thomas 16.35 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
700 Diego Fraile 16.35 France Savoie Open 2020
702 Muhammad Saleh Imtiaz 16.36 Pakistan Södertälje New Year 2020
703 Máté Berecz 16.37 Hungary Budapest Open 2020
703 Quentin Rivault 16.37 France Swisscubing Cup IV 2020
705 Eeshan Zele 16.39 India Saraswati Open 2020
705 Fabian Senn 16.39 Switzerland Basel Open 2020
705 Leon Schmidtchen 16.39 Germany Berlin Winter Cubing 2020
708 Finn Ickler 16.42 Germany GLS Gdynia 2020
708 Shrijan Pal 16.42 India Saraswati Open 2020
708 William Greninger 16.42 United States PDX Cubing for Causes 2020
711 Carlos Quispe Cantorin 16.43 Peru A Romper Tu PB Lima 2020
711 Magnus Søndergaard Byrne 16.43 Denmark Greve Gymnasium 2020
713 Hau-Yu Huang (黃浩宇) 16.44 Taiwan Taiwan Championship 2020
713 Matías Ponte 16.44 Argentina Hernando Summer 2020
715 Antto Pitkänen 16.45 Finland Estonian Open 2020
716 Renat Nurgaleev 16.46 Russia CCC Qualification Kazan 2020
716 Tyler Johnson 16.46 United States North Star Cubing Challenge 2020
718 Cyrus Wong Yuk Chi (黃昱誌) 16.47 Hong Kong Jieyang Winter 2020
718 Michel Ye 16.47 France Chelles Open 2020
718 Patryk Grosiak 16.47 Poland LLS III v2 2020
721 Maxim Hildt 16.49 Germany Frankfurt Cube Days 2020
721 Robert G. Pearce IV 16.49 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
721 Sebastián Morón Mariscal 16.49 Bolivia Villa Rosita 2020
724 An Hu (胡安) 16.52 China Shenzhen Good Morning 2020
724 Jhon Edinson Arias Parra 16.52 Colombia CUDES Cali 2020
726 Alaik Bhatia 16.53 India Saraswati Open 2020
726 Martin Brath 16.53 Germany Frankfurt Cube Days 2020
728 Charlie Stark 16.54 United Kingdom Guildford Open 2020
729 Adrien Schumacker 16.55 Belgium Annuntia Open 2020
729 Kim Min (김민) 16.55 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
731 Akito Nipatcharoen 16.57 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
731 Jefferson Andres Durango Argaez 16.57 Colombia Speedcube Aves María 2020
731 Mihailo Rancic 16.57 United States Slow N Steady Winter 2020
734 Jaime Wong 16.59 Canada UBC Open 2020
734 Junrho Pauchano 16.59 Philippines Sana OLL Cubing 2020
734 Ryan Yasinko 16.59 Canada Alberta 5th Anniversary 2020
737 José Antonio Navarro Sánchez 16.60 Spain Getafe Continúa 2020
738 Bruno Lezama 16.61 Uruguay Montevideo Bisiesto 2020
738 Corey Sakowski 16.61 United States MLWGS Winter 2020
738 Erik Yngvi Brannan 16.61 Iceland Iceland Open 2020
738 Pavel Eroshkin (Павел Ерошкин) 16.61 Russia Tyumen Cube Fest 2020
742 Nafi Aryasatya 16.63 Indonesia PSKG Premiere Cubing 2020
743 Jedrick Remonde 16.64 Philippines North Star Cubing Challenge 2020
744 Zakareya Benbihi 16.65 France Chelles Open 2020
745 Adam Marcellus Kelly 16.66 United States Danish Championship 2020
745 Zachary Miller 16.66 United States Colorado Springs Winter 2020
747 Jakub Kipa 16.68 Poland Budapest Open 2020
747 Zaky Kurnia Falah 16.68 Indonesia Jakarta Mini Open 2020
749 Darcy Way 16.69 Australia Melbourne Summer 2020
749 Yuxuan Chen 16.69 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
751 Heng Wu (吴桁) 16.70 China Jieyang Winter 2020
751 Nishad Khade 16.70 India Oculus Cube Open 2020
753 Khayll Paolo Sandukan 16.71 Philippines General Santos City Open 2020
754 Stanislav Shleev 16.72 Russia Sariki in Moscow 2020
755 Danil Lemeshev (Данил Лемешев) 16.73 Russia Severodvinsk Cup 2020
755 Pedro Henrique de Jesus Silva 16.73 Brazil Summer Kube Vila Velha 2020
757 Aswin Raj 16.74 India Amrita Cube Open 2020
757 Justin Gou 16.74 United States Northern Neck Winter 2020
759 Dylan Aramayo Calle 16.75 Bolivia Villa Rosita 2020
759 Jorge Marín Segovia 16.75 Spain Getafe Continúa 2020
761 Bart Sekulski 16.76 Poland LLS III v2 2020
761 Igor Kolosov (Игорь Колосов) 16.76 Russia Sariki in Moscow 2020
763 Jack Ryan 16.78 United States Colorado Springs Winter 2020
763 Joel Lundström 16.78 Sweden Södertälje New Year 2020
765 Fabian Löhle 16.79 Switzerland Swisscubing Cup II 2020
766 Rilang Cao (曹日朗) 16.81 China Jieyang Winter 2020
767 Darby Lee 16.82 Australia Melbourne Summer 2020
767 Kyle Polage 16.82 United States Washington Championship 2020
767 Michael Zheng 16.82 Canada Leap to Barrie 2020
770 Filip Szostak 16.83 Poland GLS Gdynia 2020
771 Ákos Dél 16.84 Hungary Budapest Open 2020
771 Guido Dipietro 16.84 Argentina UTN Bisiesto 2020
771 Octavio Arocena 16.84 Uruguay Montevideo Bisiesto 2020
774 Adam Swaine 16.85 United Kingdom Manchester Open 2020
774 Jaime Botello García 16.85 Spain Getafe Continúa 2020
774 Matthew Kim 16.85 United States SacCubing IX 2020
774 Sarvesh Suryanarayan 16.85 India CMI Tessellate Cube Open 2020
774 Virgile Perrot 16.85 France Savoie Open 2020
779 Akshaansh Chilakapati 16.86 India CMI Tessellate Cube Open 2020
779 Charlie van Ooran 16.86 Australia Perth Puzzle Party 2020
779 Joseph Williams 16.86 United Kingdom Manchester Open 2020
782 Evan Liu 16.87 United States Canandaigua Winter 2020
782 Igor Tarasov (Ігор Тарасов) 16.87 Ukraine PST LLS Lublin 2020
784 Rodrigo Aguilar 16.89 Peru Lima Cuberano 2020
785 Adam Chodyniecki 16.91 Poland LLS II 2020
785 Ryan Jew 16.91 United States SacCubing IX 2020
787 Adam Moughnie 16.93 Canada General Santos City Open 2020
787 Arnau Tous Mateu 16.93 Spain Getafe Continúa 2020
789 Christopher Lai 16.94 United States Mudd Winter 2020
789 Michael (謝富亦) 16.94 Indonesia Medan Lunar New Year 2020
791 Dakshin Vinod 16.95 India Cult A Way Cube Open 2020
791 Kyle McDonald Trejos 16.95 Costa Rica Score Cube Day 2020
791 Noah Pihlstrand 16.95 Sweden Popular 'n Blind Flen 2020
794 Alan Ma 16.96 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
795 Matthew Lowe 16.97 United Kingdom Manchester Open 2020
796 Antoine Piau 16.98 France Savoie Open 2020
796 Jeremy Geels 16.98 Netherlands Dutch Masters 2020
798 Jacob Livai 16.99 United States Slow N Steady Winter 2020
798 Timur Frolov 16.99 Russia CCC Qualification SPB 2020
798 Vilius Ribinskas 16.99 Lithuania Södertälje New Year 2020
801 Ziyue Chen (陈子悦) 17.00 China Jieyang Winter 2020
802 Andres Arias Medina 17.01 Colombia CUDES Cali 2020
802 Ricardo Sanchez Laurencio 17.01 Peru Lima Cuberano 2020
804 David Edwards 17.02 Czech Republic Franconia Winter 2020
804 Marek Pepke 17.02 Poland GLS Gdynia 2020
804 Mikhey Berezuk (Михей Березюк) 17.02 Russia Tyumen Cube Fest 2020
804 Tristan Yoo 17.02 United States UCSD Winter 2020
808 Owen Brooks 17.03 United States Babylon Winter 2020
809 Harry Taylor 17.04 United Kingdom Guildford Open 2020
809 Paul Luciw 17.04 France Chelles Open 2020
811 Alessandro Nicolì 17.05 Italy Salento Cubing Open 2020
811 Jakov Ljubicic 17.05 Serbia Osijek Open 2020
811 Lance Enzo Yap 17.05 Philippines Cebu Open 2020
814 Eduardo José Poveda Rojas 17.06 Costa Rica Score Cube Day 2020
815 İskender Aznavur 17.09 Turkey İzmir Open 2020
815 Kent Thomson 17.09 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
815 Roberts Dreijers 17.09 Latvia Estonian Open 2020
818 Antony Frackowiak 17.10 France Mémorial François Courtès 2020
818 Grégoire Gsell 17.10 France Savoie Open 2020
820 Walter Felix 17.11 Peru A Romper Tu PB Lima 2020
820 William Gan Wei Ren (颜伟仁) 17.11 Malaysia Berlin Winter Cubing 2020
822 Andrés Gutiérrez Ordóñez 17.12 Colombia San Martín Cubea 2020
822 Nicolas Harper 17.12 United States SacCubing IX 2020
824 Braden Richards 17.13 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
824 George Pelham 17.13 Australia Melbourne Summer 2020
824 Sergey Marin (Сергей Марьин) 17.13 Russia Ural Winter 2020
827 José David Castiblanco Marin 17.15 Colombia Regreso a Clases Bogotá 2020
828 Aldrin Alba Soria 17.16 Bolivia Villa Rosita 2020
828 Arnit Rawat 17.16 India Oculus Cube Open 2020
828 Jobany Dominguez 17.16 United States SacCubing IX 2020
828 Kyle Nguyen 17.16 United States Mudd Winter 2020
832 Samuel Asafe Ludugel Fagundes 17.17 Brazil Summer Kube Vila Velha 2020
833 Louis Cormier 17.18 Canada Leap to Barrie 2020
834 Ben Zwicky 17.19 Switzerland Basel Open 2020
834 Luke Jankowiak 17.19 Canada Downtown Vancouver Winter 2020
836 Jonatan Kłosko 17.20 Poland GLS Gdynia 2020
836 Samuel Garrett 17.20 United States Slow N Steady Winter 2020
838 Iwo Staniszewski 17.21 Poland GLS Gdynia 2020
839 Alexander Tocheniy (Александр Точеный) 17.23 Russia CCC Qualification SPB 2020
840 Sergio Torrijos Santano 17.24 Spain Getafe Continúa 2020
841 Ben Kopriva 17.26 United States Colorado Springs Winter 2020
841 Junseop Kim (김준섭) 17.26 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
841 Luther John Daroy 17.26 Philippines General Santos City Open 2020
844 Daniel Ortega Pastor 17.27 Spain UCLM Cuenca Open 2020
844 Javier Portillo 17.27 El Salvador Cubing Cafetalón Recargado 2020
844 Will Callan 17.27 United States Slow N Steady Winter 2020
847 Byron Jin 17.28 United States Washington Championship 2020
848 Alaric Pouchain 17.29 France Mémorial François Courtès 2020
849 Aaron Do 17.30 United States Mudd Winter 2020
849 Aayas Dhoj Joshi 17.30 Nepal BhanuBhakta Cube Open 2020
849 Samy Mekenese 17.30 France Chelles Open 2020
852 David Epstein 17.31 Australia Melbourne Summer 2020
853 Gabriel Bergue Campos Borges 17.32 Brazil Campeonato Baiano 2020
854 Daniel Tidsey 17.33 United Kingdom Manchester Open 2020
854 Egor Korchagin 17.33 Russia CCC Qualification Kazan 2020
854 Oleg Martynov 17.33 Russia Ural Winter 2020
857 Alex Niedland 17.34 United States Slow N Steady Winter 2020
857 Aman Kashyap 17.34 India IISERM Cube Open 2020
857 Kazuya Ishii (石井一也) 17.34 Japan Kanazawa Open 2020
860 Herman Westerlund Kalland 17.35 Norway Flatåsen Open 2020
860 Hoàng Khang Minh 17.35 Vietnam Ha Noi Summer 2020
862 Manuel Popayán 17.36 Colombia Regreso a Clases Bogotá 2020
862 Raúl Cuevas Castillo 17.36 Spain UCLM Cuenca Open 2020
862 Shakohentehtha Elijah 17.36 United States Canandaigua Winter 2020
862 Sören Jaan Handschuch 17.36 Germany Berlin Winter Cubing 2020
866 Axel Lönnstedt 17.37 Sweden Södertälje New Year 2020
867 Connor McLaughlin 17.39 United States Northern Neck Winter 2020
868 Alejandro Nicolay 17.40 Spain Iruña Open 2020
869 Linus Kunath 17.42 Germany Frankfurt Cube Days 2020
869 Nikolay Masson (Николай Массон) 17.42 Russia Sariki in Moscow 2020
869 Remo Pihel 17.42 Estonia Popular 'n Blind Flen 2020
872 Mikhail Glazov (Михаил Глазов) 17.43 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
872 Pedro Miranda Moreira 17.43 Brazil Campeonato Baiano 2020
874 Graham Siggins 17.45 United States Mudd Winter 2020
875 Robert Mapp IV 17.46 United States Country Roads Martinsburg 2020
875 Samson Wu 17.46 Canada Leap to Barrie 2020
877 Luca Rizzi 17.48 Switzerland Swisscubing Cup I 2020
877 Zhenjiang Wu (吴镇江) 17.48 China Jieyang Winter 2020
879 Maksim Makhmutov 17.50 Russia Izhevsk Winter Cube 2020
880 Austin Chen 17.51 United States Reno Winter 2020
881 Germán Venturino 17.52 Argentina UTN Bisiesto 2020
881 Marquez Phan 17.52 Australia Perth Puzzle Party 2020
881 Mikhail Sartakov 17.52 Russia Siberia Open 2020
884 Chris Choi 17.53 United States Babylon Winter 2020
884 Ivo Stoutjesdijk 17.53 Netherlands Dutch Masters 2020
886 Fedor Abaev 17.54 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
887 Hassan Khanani 17.56 United States Northern Neck Winter 2020
887 Jiongyang Zheng (郑炯扬) 17.56 China Jieyang Winter 2020
887 Seb van den Beemt 17.56 Netherlands Star Cubing Nijmegen 2020
890 Mylo Rafael Kristianto 17.57 Indonesia Jakarta Open 2020
890 Yan-Xiang Qiu (邱彥翔) 17.57 Taiwan Taiwan Championship 2020
892 Max Walaszek 17.58 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
893 Angeline Wijaya (黃千儀) 17.60 Indonesia Medan Lunar New Year 2020
893 Ruei-Ying Huang (黃睿穎) 17.60 Taiwan Zhuyuangang Open 2020
893 Siddharth Chhatbar 17.60 India Oculus Cube Open 2020
893 Tristan Lee 17.60 Canada Downtown Vancouver Winter 2020
897 Frederik Løchte 17.61 Denmark Lonely Denmark 2020
898 Lachlan Malcolm 17.62 Australia Going to The Gong 2020
899 Brian Sun 17.63 Canada Downtown Vancouver Winter 2020
900 Jasper Lee Marbella 17.64 Philippines Cebu Open 2020
900 Lir Ukaj 17.64 Kosovo Basel Open 2020
902 Harald Skinnes Kryvi 17.65 Norway Bergen Open 2020
903 Alex Seidler 17.66 United States PDX Cubing for Causes 2020
903 Stepan Anisimov (Степан Анисимов) 17.66 Russia CCC Qualification SPB 2020
903 Vimal Adit 17.66 India CMI Tessellate Cube Open 2020
906 Julian Schaffhauser 17.67 Argentina UTN Bisiesto 2020
907 Arseniy Dyachenko 17.69 Russia Izhevsk Winter Cube 2020
907 Danila Dubovik 17.69 Belarus Black Pawn in Brest 2020
907 François-Xavier Kerdelhué 17.69 France Chelles Open 2020
907 Hrithik Joshi 17.69 India BU Cube Open 2020
907 Shanglin Ye 17.69 Canada Leap to Barrie 2020
912 Adam Kędziorski 17.70 Poland GLS Gdynia 2020
912 Fabricio Andrés Yañez Terrazas 17.70 Bolivia Villa Rosita 2020
912 Kate Grahame 17.70 United States UCSD Winter 2020
912 Paweł Rybak 17.70 Poland GLS Gdynia 2020
916 Leonardo Ezequiel Cruz 17.71 Argentina UTN Bisiesto 2020
917 Chongxian Lin (林崇宪) 17.72 China Jieyang Winter 2020
918 Matthew Flay 17.73 Australia Adelaide Summer 2020
919 Bauyrzhan Zhandossuly (Бауыржан Жандосұлы) 17.76 Kazakhstan NIS Aktobe Cube Days 2020
920 Irene Pinto 17.77 Uruguay Montevideo Bisiesto 2020
920 Lucas Maillard 17.77 France Chelles Open 2020
922 Jefferson Fallas Rojas 17.78 Costa Rica Score Cube Day 2020
922 Óskar Pétursson 17.78 Iceland Iceland Open 2020
922 Pascal Ordano 17.78 Argentina UTN Bisiesto 2020
925 Marcus Siu 17.80 United Kingdom Guildford Open 2020
925 Pavel Kazarenko (Павел Казаренко) 17.80 Belarus Black Pawn in Brest 2020
927 Dylan Johnston 17.81 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
927 Irwin Arruda Sales 17.81 Brazil Pequi Open 2020
929 Callum Winter 17.82 Sweden Guildford Open 2020
930 Ahmad Ayman 17.84 Egypt Cubing Egypt Winter 2020
930 Lucas Kuczaj 17.84 Canada Alberta 5th Anniversary 2020
932 Omar Ellabban 17.85 Canada Leap to Barrie 2020
933 Haoran Yang (杨浩然) 17.87 China Shenzhen Good Morning 2020
933 Raimy Marte 17.87 Dominican Republic Santo Domingo Winter 2020
935 Azat Sarsembaev (Азат Сарсембаев) 17.88 Kazakhstan NIS Aktobe Cube Days 2020
935 Dana Yi 17.88 United States Slow N Steady Winter 2020
937 Ilia Murmulyak 17.89 Russia Ural Winter 2020
937 Steve Greer 17.89 United States Imagination Station 2020
939 Amina Chebochakova (Амина Чебочакова) 17.90 Russia Siberia Open 2020
939 Aral Askarov 17.90 Kazakhstan NIS Aktobe Cube Days 2020
939 Kornél Vermes 17.90 Hungary Budapest Open 2020
942 Haibo Sui (隋海波) 17.91 China Ordos Winter 2020
943 Birk Bredland 17.92 Norway Flatåsen Open 2020
943 Mikhail Ivashechkin 17.92 Russia Siberia Open 2020
943 Nitin Subramanian 17.92 United States Bay Area Speedcubin' 24 2020
946 Christian Rodríguez 17.93 Costa Rica Score Cube Day 2020
946 Duo Zheng (郑铎) 17.93 China Michigan Cubing Club Alpha 2020
948 Taine Cassar 17.95 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
948 Zach Amiridis 17.95 Australia Melbourne Summer 2020
950 Carter Audet Marrero 17.96 United States Mudd Winter 2020
950 Vijay Raju Varkey 17.96 India Amrita Cube Open 2020
952 Jihyun Choi (최지현) 17.97 Republic of Korea ByeolLae Open 2020
953 Emeric Albert 17.98 Canada Dalhousie Leap Year 2020
953 Vyacheslav Kochergin (Вячеслав Кочергин) 17.98 Russia Tyumen Cube Fest 2020
955 Jerrin Bailey 17.99 Australia Adelaide Summer 2020
955 Nate Strout 17.99 United States Babylon Winter 2020
957 Edward Hollingdale 18.00 Australia Darwin Open 2020
957 Jason Harley 18.00 United Kingdom Manchester Open 2020
957 Joshua Williams 18.00 United Kingdom Guildford Open 2020
957 Jun-Po Ni (倪君寶) 18.00 Taiwan Taiwan Championship 2020
961 Can Gücüyener 18.01 Turkey İzmir Open 2020
961 Dominik Beese 18.01 Germany Frankfurt Cube Days 2020
961 Eder Olivencia Gonzalez 18.01 Spain Iruña Open 2020
961 Hector David Martinez Argaez 18.01 Colombia Speedcube Aves María 2020
961 Javier Tovar Castro 18.01 Spain Getafe Continúa 2020
961 Jeremie Boulic 18.01 France Enjoyable Sydney Gathering 2020
967 Alex Maass 18.02 United States Canandaigua Winter 2020
968 Christian Foyle 18.03 Australia Melbourne Summer 2020
968 Nicholas Kang 18.03 Canada UBC Open 2020
968 Steven Kearns 18.03 United Kingdom Fontwell Open 2020
971 Ole Meindersma 18.04 Netherlands Dutch Masters 2020
972 Stanislav Svistun 18.05 Russia Volga Nizhny Novgorod 2020
972 Tom Salmon 18.05 United Kingdom Guildford Open 2020
974 Kirt Protacio 18.06 Australia Enjoyable Sydney Gathering 2020
975 Konstantin Jaehne 18.07 Germany Berlin Winter Cubing 2020
975 Shawn Yang 18.07 Canada Downtown Vancouver Winter 2020
977 Michael Wittwer 18.09 Germany Frankfurt Cube Days 2020
978 José Leonardo Chaparro Prieto 18.11 Colombia Regreso a Clases Bogotá 2020
978 Kyle Van Straaten 18.11 Canada Downtown Vancouver Winter 2020
978 Zhengkai Xu (徐正凯) 18.11 China Shenzhen Good Afternoon 2020
981 Ivan Bogdan 18.12 Belarus Black Pawn in Brest 2020
981 Jhon Sebastián Mejía Alvarez 18.12 Colombia San Martín Cubea 2020
983 Evan Liu 18.13 Canada UBC Open 2020
984 Daniel De Vera 18.14 United States Mudd Winter 2020
984 Juho Arjanne 18.14 Finland Elisa Kulma Open 2020
986 Arif Zafer 18.15 Turkey Elisa Kulma Open 2020
986 Wei-Ming Zeng (曾唯銘) 18.15 Taiwan Taiwan Championship 2020
988 Cameron Jones 18.16 United Kingdom Guildford Open 2020
988 Jonas Rongé 18.16 Belgium Annuntia Open 2020
990 Alexander Mutch 18.17 Canada Alberta 5th Anniversary 2020
990 Mark Boyanowski 18.17 United States Michigan Cubing Club Alpha 2020
990 Michel Andre Gonzaga Quijano 18.17 Peru A Romper Tu PB Lima 2020
993 Evan Cedeno 18.19 United States Babylon Winter 2020
994 Mike Ditton 18.21 Switzerland Swisscubing Cup IV 2020
995 Arun Seshadhri 18.22 India CMI Tessellate Cube Open 2020
995 Jose Daniel Cobo Torres 18.22 Colombia San Martín Cubea 2020
995 Michael Muething 18.22 United States Washington Championship 2020
998 János Márton Daróczi 18.23 Hungary Basel Open 2020
999 Evgeniy Mazhara 18.24 Russia CCC Qualification SPB 2020
1000 Levente Fejes-Nagyfejeő 18.25 Hungary Budapest Open 2020
Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.